2726
عنوان

دارم با اشک این تاپیکو مینویسم...مستاجری😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1618 بازدید | 96 پست

دختر خوب

نه گریه داره  نه ناراحتی 

ب همسرتون بگید 

یکبار قاطعانه باهاشون صحبت کنن 

و اینکه وقتی تک زنگ میزنن ، لزومی نداره جواب بدید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ايشالا درست ميشه من مطمعنم ميرين يه جايي كه بهتره صاحبخونه خوبي هم دارين مطمعنم به زودي ميرين تو خونه خودتون

خدايا منو بخاطر تمام اشتباهاتم ببخش من متاسفم خدايا ازت ممنونم كه انقدر مهربوني و منو دوس داري و منو به همه ارزو ها و خواسته هام رسوندي 😊❤️🙏🏽

انشالله خدا خودش همه چیز رو جفت و جور کنه و زود زود خونه دار بشید.

چقدر بعضیا گدا صفتن.ما مستاجرمون اللن سال سومه که تو خونمونه نصف قیمت همه جا اجارشه(چون مثلا میخواست تخلیه کنه اجارشو اضافه نکردیم ولی ۴ ماه اضافه نشسته)الان هم دو ماهه اجاره نداده خدا شاهده یه زنگ نزدیم بهش

دختر قشنگم ۹۷/۸/۶ قدم رو چشمم گذاشت.خوش اومدی به زندگیم پرنسس من
2728

من تو زندگی سابقم مستاجر بودم واقعا سخته و بقول معروف خانه به دوش بودیم 

اونم شوهر بی عرضه ی من ک هشت ماه اجاره نمیدذد اخرش با اردنگی مینداختنمون بیرون منی که تو ناز و نغمت بزرگ شده بودم 

وا چقدر مث عهد بوقیا رفتار میکنه 

مگه مجبوری زنگ بزنی بهش ولش کن 

بعدم خونه عوض کنید یه پولی جمع کن رهن کامل کن خیالت راحتتر میشه

انشالله خونه هم میخرین 😌

من با پذیرش ارزنده ترین آرزوهایم آینده را متجلی خواهم ساخت.😍😍تجلی نیروی بالقوه من موجودیت مرا معنا میبخشد.و کائنات و نیروی های یاری دهنده خداوند همه در جهت رسیدن من به آرزوهایم همسو شده اند 💫✨💫✨

گلم من و همسرم هم ديشب سر مستاجريمون به گريه افتاديم،تازه ما١ماه و نيمه عروسي كرديم.

البته صابخونه خدايي اذيتي نداره ولي مستاجري اينكه هر ماه كلي از پولمون ميره بابت خونه و ماشينمون مونده بيرون بدون پاركينگ برامون سخته.اما چاره چيه 

تو منطقه ما متري١٠تومنه،اخه چقد بايد كار كنيم جور كنيم

جفتمونم اينجا غريبيم تو شهر خودمون يه آپارتمان داريم اما محبوري دور از خانواده و مستاجريم

امضا ندارم،انگشت ميزنم  

باز من یه مستاجر داشتم کارمند بانک بود بعد فکر کن اجاره رو اول ماه نمی ریخت بعد سه روز بهش زنگ میزدی می گفت چه خبره خب می ریزم 

کار به جای رسید که ۱۵ به ۱۵ برج می ریخت😂🤣🤣.آخرم که می خواست بلند شه گفت می خوایم یه جا اجاره شش ماه و بریزم گفتیم برو بابا 

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

چه صابخونه بدی گیرتون اومده 

الهی که به حق علی هرچه زودتر بتونین خونه بخرین

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
دختر خوب نه گریه داره  نه ناراحتی  ب همسرتون بگید  یکبار قاطعانه باهاشون صحبت کنن& ...

تک زنگ هر پنج دقیقه میزنه اخرشبش دیگه زنگ‌میزنه...ما که زنگش نمیزنیم.😢 

بعد از بارداری پوچ باکلی التماس به خدا و البته باور کردن اینکه معجزه میکنه امید به نی نی دارشدن کردم
2706