2410
2553

ما تازه عروس داماد اومدیم این خونه.هنوز شش ماهه...باید اجاره شون رو اخر ماه سی ماه پرداخت کنیم..

هرماه ۲۴ ۲۵ اینا زنگ میزنه بهمون میگه اجاره زودتر بدین پول نداریم...

یه ماه زنگ زد حتی دویست تومن از شوهرم قرض گرفت...تو این وضعیت بد و چک و قسط عروسی شوهرم بازم بهش قرض داد...

۲۸ هرماه هم که میشه از صبح تا شب بیست تا تک زنگ میزنه به گوشی ..زنگش که میزنی میگه اجاره یادتون نره..خوبه دوروز وقت داریم‌...هرماه خوبه پنج روز زودترم اجاره رو گرفته ولی بازم‌......

اوف خدا ادم داغون میشه ...ادم میخواد بمیره...خدایا خودت کمک کن خونه داربشیم...از بچه دار شدن میگذرم اول بریم خونه دارشیم.

بخدا ادم حرصش درمیاد خیال میکنن طلبکارن..

خدایا خیلی سخته خونه نداشتن الان که این تاپیکو مینویسم چشام پر از اشکه...

اخه تو این مملکت چطور میشه خونه دار شد😢😢

خدایا کمکم کن😢😢😢😢😢بعضی وقتا میگم کاش هیچوقت عروسی نمیکردم تا این سختی هارو بچشم.هنوز سنم خیلی کمه برای این چیزا....

هرماه اینطور اشکمو درمیاره صابخونه.خدایاااااااااااا 

بعد از بارداری پوچ باکلی التماس به خدا و البته باور کردن اینکه معجزه میکنه امید به نی نی دارشدن کردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یه بار یه کلام بهش بگین ما حقوقمونو سر برج میدن زودتر نمی تونیم بدیم

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2456
2714

عزززیزم این روزا م میگذره تا سال بعد انشاءالله خونه دار میشین 

اگه م نشد خونه رو عوص کنید صاحب خونه ها اینطوری ام نیستن شما گیر آدم بدی افتادی

الانم میتونین بگین خونه رو اجاره بده ما میریم 

بعدم پولتونو بگیرین جای دیگه خونه رهن کنید

کدوم شهری خانومی

در حال اقدام برای بارداری ام دعا کنید دامنم دوباره سبز بشه یه پسر دارم که همه ی زندگیمه...  

چرااینقدتحویلش میگیرین؛یباردیگه که زنگ زدبگواگه30شدوپولُ ندادم اونوقت بزنگ ؛من طبق قراردادپولُ واریزمیکنم نه یه روززودترنه دیرتر؛بااینکاراتون مخل آرامش وآسایش مانشین😠اکن پرروئه شماهم مظلوم باشین هرروزیه بازی درمیاره پروبالشُ قیچی کنین😤

تف به این صاحب خونه های خدا نشناس..از ته قلبم دعا میکنم زودتر خونه دار بشی عزیزم..گریه نکن و توکل بر خدا کن..اولای ازدواج خیلی سخته ولی بخدا میگذره روزای خوبت در راهه باور کن خودمم اینطور بودم..چشیدم طعمشو..همه چی خوب میشه قول میدم بهت

2706