2733
2739

باريك باريك زنونه من قيمت كردم ١.٥

مردونه چيزى كه ميخواى فكر كنم ٤/٥

عاشق كه ميشى يعنى خدا لطفش رو بهت تموم كرده❤️ خدايا ببخشيد اگه بنده ى خوبى نبودم ميخوام بهترين باشم برات خودت دستم رو بگير ❤️ دوستت دارم خدا ❤️ RBA ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دقیقا نمیدونم من چند روز پیش یه النگوی خیلی باریک قیمت کردم یه تومن بود..حلقه رو نمیدونم عزیزم..حالا ...

خیلی هنر کنم ده پونزده تومن

خانواده پسر سرویس و حلقه گرون خریدن ، فکر ولم نمیکنه  

2738
خیلی هنر کنم ده پونزده تومن خانواده پسر سرویس و حلقه گرون خریدن ، فکر ولم نمیکنه  

مگه اونا چند گرفتن حلقه و سرويسو عزيزم؟

من ازت حاجتمو مي گيرم بين قلب من و تو عاشوراست ❤️❤️🙏🙏💝💝
خیلی هنر کنم ده پونزده تومن خانواده پسر سرویس و حلقه گرون خریدن ، فکر ولم نمیکنه  

میخوای ده پونزده تومن بدی به یه حلقه  خوب خانواده ی دادماد درسته گرفتن ولی هم وظیفشنو انجام دادن همینکه پسرشون هر وقت بخواد میفروشه عزیزم درسته مردا طلا رو به زنا میگیرن ولی به وقتش مال خودشونه زیاد خودتو اذیت نکن 

عزيدم شما خانومي از قديم خرج و مخارج يه خانوم متاهل با همسرشه،از الان بخواي پايا پاي جلو بري بايد خودتو خانوادتو به فشار بندازي،نفقه شما با همسره كلا خرج و خريد عروس بيشتر از داماده.

امضا ندارم،انگشت ميزنم  
١٥ تومن حلقه داماد؟؟؟؟

کل پس اندازم 

حلقه ای که اونا گرفتن خیلی بیخود گرون شده ، با اینکه چیز خاصیم نیست ، دوستم میگه کمتر از این هزینه نکن مخصوصا پدر‌ خواستگارم خیلی ذاتش بده ، نمیخوام تیکه بندازه به خانوادم

یه چیز سنگین و شیک که دهنه بعضیا باز نشه بعدنا 

مردم همیشه حرف میزنن 

شما کاری رو انجام بدید ک صلاح میدونید

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706