2726
عنوان

خانمایی ک میکرو کردین بیایین

282 بازدید | 50 پست

سلام خانمای عزیزم 

من ۵ روزه انتقال داشتم همش میخوام استرس نداشته باشم همش بهش فکرمیکنم لطفا بیایین کمکم کنید چ علایمی داشتین چ جوری بود 

او که در شش ماهگی باب الحوائج میشود گر رسد سن عمو حتما قیامت میکند.یا علی اصغر دستم به دستانت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ایشالله که باردارین عزیزم. میکرو همون ای وی اف؟

ان شالله اره فقط ی کوچولو فرق داره

او که در شش ماهگی باب الحوائج میشود گر رسد سن عمو حتما قیامت میکند.یا علی اصغر دستم به دستانت 

عزیزم یکی از دوستام قرار بود برن از بیرون بچه بیارن اما یه سری جنین ۲تایی ذلشت شوهرش گف اینم انتقال بده اگه نشد بریم بچه بیاریم,ک اینم داد و اصلااااا امید نداش همشم استراحت مطلق نذاشت و تاحدی تحرک داشت تا اینکه هفته پیش آز داد دید بتاش بالاس امروز رف سونو۲قلوان.خووووودوووو

میشه هزینشم بفرمایین. منم می‌خوام ای وی اف کنم

از اولش تا روز انتقال تقریبا۱۰ تومنی شد با دارو و همه چی 

عزیزم یکی از دوستام قرار بود برن از بیرون بچه بیارن اما یه سری جنین ۲تایی ذلشت شوهرش گف اینم انتقال ...

ای جونم خداروشکر

2706