2737
2734
عنوان

همه میگن پسرم زشته

| مشاهده متن کامل بحث + 30176 بازدید | 623 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدااگرفضای مجازی نبودعکس بچه هامومیذاشتم ببینیدچقدرنازن دخترم کوچیک بودیباررفتیم حرم امام رضا(ع)یه ...

خب شاید اونا بد میگن. منم کوچولو بودم همه بهم میگفتن ژاپنی. به پسرمم میگن شبیه کره ای ها شده. تازه من کلی خوشحل میشم و ذوق میکنم😀

2728

اخی خیلی هم نازه .مو هم بزرگتر شه در میاره خوشگتر هم میشه اصلا با این حرفا خودتو ناراحت نکن خدارو شکر کن که یه بچه سالم داری .واسه ما هم دعا کن خدا بهمون بده خوشگل هم بود هیچ اشکالی نداره

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
مادرشوهرم میگفت تو بیوه ای باید بایکی ازدواج میکردی که بیوه بود مثل خودت و خیلی حرفای دیگه که جاش نی ...

میگفتی مگه دنبالتون اومده بودم؟ کی میخوان شعور پیدا کنن خدایا 

بنظرم تو اینجور مواقع باید خودتو به نشنیدن بزنی بیخیالی تو هم واسه خودت خوبه اذیت نمیشی هم اونو لیشتر حرص میده

2738

چجوری دلشون میاد به بچه ادم بگن زشت؟باید یه دعوای حسابی رابنذازی استارتر یعنی چی اخه کجاش زشته بچه به این نازی فرشته خداهم مگه زشت میشه؟!

کاربرmelissssssaهستم،منم به لیست ترکونده ها اضافه کنین لطفا😕😕اهای اونی که شبا میای سطل اشغال کوچه رو برعکس میکنی😐😐یه روز گیرت میارم میترکونمت😐😐

خیلی خیلی خیلی نازه. بخدا اگه جای شما بودم هرکی میگفت هفت جدوآبادش می آوردم جلوچشمش 

پسرعزیزم میشه روزی حرف بزنی وبهم بگی دوست دارم مامان. یعنی من اون روزو میبینم؟ میشه برای حرف زدن پسرم یه صلوات بفرستین؟ 
2706