1147
44

سلام بچها 

امشب آبروم ب فنا رفت 

نامزدم اومده بود خونه ما 

منم خیلی خسته نشسته بودم لنگامو انداخته بودم رو هم سرم تو گوشی 

وقتایی که داداشم باشه خیلی  نامزدمو نگاش نمیکنم که بگم مثلن من خیلی خوبم😂😂😂😂

یه شلوار خریدم 

۹۰ سانتیه نمیدونستم وگرنه نمیخریدم 😑😑حالا بیشعورو هر چی میکشمم پایین باز میره بالا ساق پام معلوم میشه 😒😒😒

حالا ساق پا ب درک معلوم بشه😟😟

پشمای پامو نگه داشتم آخر هفته اپلاسیون کنم 😲😲😲

بله همون چیزی که دارین فک میکنین رخ داد 😫😫😫😫

یهو سرمو از تو گوشی وامونده در اوردم دیدمممممم 

شلواره رفته بالا تمممااااام پشماااام معلومه  😑😑☹☹☹☹☹😒😒😒😒😯😯😯😟😞😕😔

ینی از حرص داشتم میمردم 😑😑رفتم تو اشپزخونه ب خودم فحش دادم تا وقتی ام که نامزدم نرفت خودمو جلوش آفتابی نکردم 😑😑😑

حالا پیامارو بخونین 😅😅😂😂😊الان اسکرین میفرسم

منم قبلن چشام سگ داشت🙂🙂 اما ب مرور رفت تو اخلاقم😑😑😑😂😂😂😂میون جوشام یه دونه صورت زده که اونم تا چند وقت دیگه از بین میره 😕😕😕😕_به نظر من عشق از غرور بالاتر هستش مثلا خود من بار ها شده که بخاطر عشقی که به لواشک داشتم غرورمو زیر پا گذاشتم و گفتم تو رو خدا یه تیکه شم به من بدید        _تمام قند های توی دلم را آب کردم ... برای تویی که چایت را همیشه تلخ میخوری ... خاک بر سرت😑😑     کوتاه ترین جمله ی جهان مربوط به کرمانیاس:(قَ هَ)=(آیا در خانه قند هست)😂😂😂😂😂                        _آدما کلن چهار دسته ان :یا مَمَدن یا فاطمه یا زهران یا علی بقیه دوستای اینان😅😅😅😅😅😅😅

لطفا زود بذار مرسی اه

تهش چی میشه...؟😢💔خدا خواهش میکنم حاجتمو بده😭 چی ازم موووووووونده خدااااا؟ چجوری میتونی ببینی دارم آب میشم از غصه و سختی ولی ساکت باشی😭

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1158
1125

لایک پلیز

سالها بعد من و تو به هم نرسیده ایم همه اش بخاطر بی وفائیت بود اما به جای تو مردی آمد زیباتر و مهربانتر از تو نیست اما هربار پک های محکم به سیگارش میزند ناخودآگاه اسم تو را صدا میزنم و او هربار با خنده میپرسد چه ربطیست میان سیگار من و اسم پسرمان و من هربار میمیرم.....!😥

پشمه دیگه در عوض نچرال به نظرش اومدی😁

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
1103

با پشمات پشمک حاج عبداله درست کن

باغ گل کنار چشم های تو بی طراوت است💕تو از بس برای من عزیزی💕💕💕خودم را فراموش کرده ام💕💕💕تو کودکی های منی یا پدرت؟! تو کدام مایی؟که آنقدر دلنشین و دلبرانه ای😍😚👼
835