2737
2734

بچه ها همه شما از چشم ما دیدید ک کارمون اشتباه بود اصل قضیه این بود

ما ی نفرو واسطه کردیم اول بسم الله ک دخترو بهمون نشون بده ولی اون نامردی کرد و رفت ب خانواده دختر گفت اینا خواستگارن و دفعه اولی ک دیدیمش دختر فهمید ک خواستگاریم دفعه دوم گذری دیدیمش تو خیابون دفعه سوم بخاطر دید سنتی و کوچیک بودن شهر لعنتی مون ک اجازه نمیدن دختر و پسر همو ببینن مادر پدرن خواستگاری اونا هم جواب مثبت دادن تو شهر ما رسمه تا وقتی جواب مثبت ندن داماد نمیره با عروس حرف بزنه جلسه آخر برادرمو بردن و برادرم ن ظاهر دختر ب دلش نشست و نه اخلاقش و میگهدجهنم از ظاهر اخلاقشو چیکار کنم و ما تو دوراهی هستیم از طرفی ب فکر دل و آبرو و احساسات دختر از طرفی زندگی برادر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

خو طبق رسم و رسوماتي كه دارين بايد حساب شده تر عمل ميكردين اينجوري نصف شهرتون پسرا بعد ديدن دختره پس ميزنه ميگه نميخواد"بعضياشون"

الانم ديگه مودبانه بگين پسرمون مبگه بيشتر فكر كنم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706