2726
عنوان

چقدر مهمه

191 بازدید | 20 پست

برای همسرتون چقدر مهمه که تو خونه چجوری لباس بپوشید ارایش کنید؟؟؟همسر من اصلا براش فرقی نداره با خوشگل ترین و زشت ترین لباس ی حور برخورد میکنه و ارایشم هیچی ولی بین حرفاش میدونم ک میگه ساده بیشتر دوست داره چون میخواستم برم رژ و خط چشم تاتو کنم گفت من دوس دارم ساده باشی بدون هیچ ارایشی 

کاربر قدیمی هسدم(کی به کیه🤪😜)

شوهر منم اینجوریه میگه هرجورخودت راحتی بگرد تو خونه 

کاربرmelissssssaهستم،منم به لیست ترکونده ها اضافه کنین لطفا😕😕اهای اونی که شبا میای سطل اشغال کوچه رو برعکس میکنی😐😐یه روز گیرت میارم میترکونمت😐😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اونقد واسش اهمیت نداره که بخواد بهم بگه چی بپوشم یا نپوشم ازشم میپرسم میگه هرچی راحتی بپوش ولی خب وقتی لباسای خوشگل میپوشم واکنش مثبت نشون میده

ارایشم همینطور.

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

منم هرکارمیخوام بکنم میگه ساده قشنگتری....انقدبدم میاد...

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

عموی پدرم 92 سالشه.هنوز براش مهمه و بخ زبون میاره.که دوست داره زنش مرتب و اراسته باشه.

البته عموی پدرم خرج میکنه.

یه عده مردا هستن که دوست دارن.بدون خرج زنشون کلا موی بدن نداشته باشه.

اصلاح کرده باشه.

لباس شبک پوشیده باشه.

موهاش پر و رنگ کرده باشه.

هیکلم در حد مدلای خارجی

قبل از اینکه نظرمو ریپلای کنی چندبار بگو.(به من چه؟ به من چه؟) بعد ریپلای کن:)
من شوهرم تعریف میکنه وقتی لباسم قشنگه ولی ارایش میگه نکن زیاد چون پوستت خراب میشه

شوهر من در حد اینکه فقط بگه دیدم لباستو  میگه اووه لباسشو🤣🤣

کاربر قدیمی هسدم(کی به کیه🤪😜)
2706