2733
2734
عنوان

مشهدی ها بیاین شما بگین چکارکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 68 پست
الان اونجاهام گرون شده متراژش خیلی پایینه منم وسایل زیاد دارم مخصوصا سیسمونی بچه ام ک زیاده

مجبوری بفروشی نه پیدا میشه دیگه بهتر از اجاره و رهنه از کجا میدونی تا سال دیگه خونه ها صدبرابر نشدن دستت ب همون ۵۰ متری هم نرسید

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره❤ عشق همسرم هسدم💃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موندم بخداااااا

بخر خيلي بهتره 

تيكر بارداري نيست ميزنم ايشالا زود باردار بشم دوباره. بچم پاره تنم آسمانی شد بمیرم برا قلبت که دیگه نمیزنه فکر میکردم معجزه ای اما خدا گرفتت ازم قلبم داره تیکه پاره میشه لطفا برای ارامشم دعا کنید 
2728
اونجا خونه ها چطوره برا خرید؟

همه قيمت هست البته منطقه ما مثلا جا خوبشه متري٢تومنه ولي كوچه ها و اينا متراژ كمتر پيدا ميشه حتما

تيكر بارداري نيست ميزنم ايشالا زود باردار بشم دوباره. بچم پاره تنم آسمانی شد بمیرم برا قلبت که دیگه نمیزنه فکر میکردم معجزه ای اما خدا گرفتت ازم قلبم داره تیکه پاره میشه لطفا برای ارامشم دعا کنید 

فقط خونه قلنامه ای نخری که . خیلی نمیشه روش حساب کرد هر کی خریده پشیمونه.

ما هم  .۱۲۰ ام وام مسکن گرفتیم یک مقدار داشتیم خونه ۱۲ سال ساخت تو منطقه خوب خریدیم ۸۰ متر . اگه میتونی وام مسکن بگیر

خداروشکر
2738

يه جا ديگه هم هست پيدا ميشه منم ميخوام از اينجا دربيام برم اونور

من چون کارمند بانک یک مدت پنجتن کار کردم . اولش فکر می کردم محله ی بدیه . ولی وقتی اونجا کار کردم د ...

اره واقعا ادماش خوبن كلا منم طرز فكرم بد بود از وقتي هستم عىض شده

2706