2726
عنوان

مشهدی ها بیاین شما بگین چکارکنم

370 بازدید | 68 پست

سلام

ما 70میلیون پول داریم ک با فروختن طلاو قسط و وام هست قرار بود خونه بخریم خونه ها گرون شد الان با پول ما خونه میدن تو بدتر نقطه شهر الانم در حال حاضر با مادرشوهرم زندگی میکنم خودتونم میدونید چقد سخته زندگی با مادرشوهر...

حالا بعدازظهری پایین خونخ پدرشوهرم بودیم میگفت چرا خونه نمیخرید بک هزار تومنی هم ب ما کمک نمیکنه برا خرید خونه...توقع داره خونه بخریم حالا میخایم خونه رهم کنیم بزرگ از اینجا بریم ک خیلی سختمه....چکا کنم خونه بخرم تو منطقه بد یا رهن کنم؟؟پدرشوهرم با پوزخند بهم میگف برین مستاجری بکشین تا بفهمین...خیلی الان کلافه و عصبی ام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
رهن ک قاسم اباد میتونی خرید هم یه ۶۰ متری تو چراغچی اینا میتونی و نهضت

الان اونجاهام گرون شده متراژش خیلی پایینه منم وسایل زیاد دارم مخصوصا سیسمونی بچه ام ک زیاده

مثل مني منم الان پاييش شهر مشهدم ولي خونم خوشگله ايشالا از اينجام ميخوام دربيام

تيكر بارداري نيست ميزنم ايشالا زود باردار بشم دوباره. بچم پاره تنم آسمانی شد بمیرم برا قلبت که دیگه نمیزنه فکر میکردم معجزه ای اما خدا گرفتت ازم قلبم داره تیکه پاره میشه لطفا برای ارامشم دعا کنید 
کجایی شما عزیزم؟

پنجتن

تيكر بارداري نيست ميزنم ايشالا زود باردار بشم دوباره. بچم پاره تنم آسمانی شد بمیرم برا قلبت که دیگه نمیزنه فکر میکردم معجزه ای اما خدا گرفتت ازم قلبم داره تیکه پاره میشه لطفا برای ارامشم دعا کنید 
2706