2733
2734

فک میکنن پول درآوردن خیلی کار مهمیه. از وقتی بچه به دنیا اومده من کارم شده بدوبدو. همش کار خونه و بچه. تا هم میگم کمکم کنمیگه من کارام عقبه!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همه شوهرا اینطور نیستن!!!!! باید در مقابل بزرگ کردن بچه هم مسئولیت پذیر باشن آقایون

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2738
همه شوهرا اینطور نیستن!!!!! باید در مقابل بزرگ کردن بچه هم مسئولیت پذیر باشن آقایون

هه. تو نگهداشتنش که کمک نمیکنن. مال منم مثلا مسئولیت پذیره ولی میگه من کار نکنم قسطا عقب میفته

2706