2733
2734
عنوان

دورهرچی رژیم بیخوده خط بکشید..

312 بازدید | 39 پست

😶

من یه دوره ای خیرسرم رژیم اصولی برای

کاهش وزن گرفتم کلاطبق منطق بودوبیشترش ورزش بوداماخب یکمم کنارش اغذام زدم وآبلیمووسیب ودارچین وچای سبززیادمی خوردم.

نتیجه هم دادوحدودهفده کیلوکم کردم...

امااااا..

الان دارم عداب می کشم دچاررفلاکس وازدیادگازمعده شده.

معده م حساس شده وحتی فکرکنم ورم معده هم دارم.

یه غذاکه می خورم کلی حالم بدمیشه‌.

فشارمم هیچ موقع میزون نیست😏

لطفاشماهم کاردست خودتون ندین

حتی شمادوست عزیز!+

نی نی سایت جدیدبراتون پیداکردم که کنارتبادل آرزوهای مادی ومعنوی تون روثبت می کنیدوشرکت های بزرگ اسپانسرآرزوهای شایسته میشن لینک درتاپیک آخرم😍
استرسی نیستین؟ شاید ای بی اس گرفته باشین

نمی دونم والا

چرااتفاقااین روزاوحشتناک استرس تحمل می کنم

نی نی سایت جدیدبراتون پیداکردم که کنارتبادل آرزوهای مادی ومعنوی تون روثبت می کنیدوشرکت های بزرگ اسپانسرآرزوهای شایسته میشن لینک درتاپیک آخرم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
والله گلم من21 کیلوکم کردم خداروشکرهیچیم نشد خوب ابلیمودارچین وچای سبززیادیش اصلاخوب نیست

من توزمان کم این کاروکردم به کل داشتم تلف میشدم.

شوهرم به زورغذابهم می داد😐😆

همون رومی گم هرچیزی که می گن برای لاغری خوبه رونخورید

والله گلم من21 کیلوکم کردم خداروشکرهیچیم نشد خوب ابلیمودارچین وچای سبززیادیش اصلاخوب نیست

چجوری وزن کم کردی ؟

یعنی اگه اینجا شـارژ و ذغـال قلیـونم بفروشن          من دیگه جایی نمیرم                                          یه پـتو میکشم سرم همین گـوشه میخابم   

باید رژیم گیاهی بگیرین من یه دوره گرفتم هم 7کیلو اضافه وزنم درست شد هم افسردگی و استرسم هم ریزش موهام

گاو هم که باشی اگر در موقعیت مناسبی قرار بگیری ، هستند کسانی که تورا بپرستند ... !
يعني خودت رژيم درماني كردي؟؟ پيش دكتر تغذيه نرفتي؟؟

نه ازاینترنت برای خودم ایده ورژیم پیدامی کردم

باید رژیم گیاهی بگیرین من یه دوره گرفتم هم 7کیلو اضافه وزنم درست شد هم افسردگی و استرسم هم ریزش موها ...

واسه منم فکرکنم گیاهی بود🤔

شایدم گرم مزاج باشین با دارچین بدتر میشین

دوساله گذشته دیگه هیچی نمی خورم اماوضعم همونه

2706