2737
2734
عنوان

خانومابیایین کمک کنید به من😔

127 بازدید | 12 پست

وسواس فکری دارم،همش ترس ازبیماری وسکته دارم،دارم دیوونه میشم،الان یکم سمت چپ سینم دردمیکنه،نمیدونم قلبه یانه،قبلانوارقلب دادم خوب بود،اماالان دارم ازترس سکته میکنم،میترسم سکته کنم،به نظرشماقلبه؟!😔

اخ اخ مامان منم یه مدت اینجوری میشه

اینکه آدم احتیاط کنه خوبه 

اما نه اینکه سرهرچیزی حساس شید

اینطوری بدتر میشه

من به خورشید باور دارم حتی وقتی نوری از آن نمی تابد! من به عشق باور دارم حتی وقتی که تنها هستم !من به خدا باور دارم حتی وقتی که سکوت پیشه کرده است!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خانما من دکترای ایران خیلی احترام قائلم ولی تو تکستای درمانی میگن وقتی به 30 35 سالگی رسیدی باید اسپرین خوردن رو شروع کنی وقتی سرما می خوری باید اسپرین خوردنو شروع کنی ولی دکترای اینجا کم دیدم تجویز کنن. اگه اضطراب دارید و قلبتون درد میکنه ولی نوار قلبتون مشکل داره یا سالمه یه مدت حداقل یک ماه قرص پروپرانولول و اسپرین بخورید و الا ممکنه قابل جبران نباشه

اصلانمیدونم قلبمه یانه گیج شدم😢😢

عزیزم من روانشناسم بهت توصیه میکنم حتما پیش هم روانپزشک بری واسه دارو هم روانشناس واسه روان درمانی اگه نمی تونی فعلا بری سه ورق پروپرانول 10 و سه ورق اسپرین80 بگیر بخور روزی یکی.