2737
2739

سلام دوستان من یک بار دخترم که بدنیا اومد بعلت نارساییهایی که داشت بعد دوروز تو دستگاه بودن از بین رفت یکبارم تو هفته نه سقط تشخیصی داشتم حالا میخوام برم اصولی درمان کنم خواستم ببینم مرکز ناباروری دولتی خوب هست به نظر شما تهران خوبه یا بعضی شهرای دیگه مثل اصفهان ویزد که میگن مراکز خوبی دارن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم فکر نکنم مرکز ناباروری دولتی داشته باشیم همه شون خصوصین کلی مردمه بیچاره را پول پیاده کنن

شما درمان کردی عزیزم؟ دولتی هم داره مثلا شهید بهشتی اصفهان دولتیه؟ چه درمانی براتون پیشنهاد دادن؟

2738
شما درمان کردی عزیزم؟ دولتی هم داره مثلا شهید بهشتی اصفهان دولتیه؟ چه درمانی براتون پیشنهاد دادن؟

نه عزیزم من عقدم اما خب نزدیکترین دوستم رفت کلینیک ناباروری مرکز مشتاق ivfشد خیلی هزینه اش شد یادمه برای عمل 10 تومن پول واریز کرد

در صورت تمایل برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید🙏🙏🙏
عزیزم میخوای بدون دکتر رفتن درمون بشین؟ 

نه نازلی جون کلا میخوام اصولی درمان کنم از اولش تحت نظر یه مرکز تخصصی باشم چون دوبار اذیت شدم یه بار بخاطر سزارین یکبارم کورتلژ دیگه نمیخوام بیگددر به آب بزنم

2706