2703
2553
عنوان

ی لحظه بیاید لطفااااااا😭😭😭😭😰😰.چ خاکی ب سرم بریرم😭😭😰

| مشاهده متن کامل بحث + 1195 بازدید | 83 پست
نرم کننده بزن با شونه ریز شامپو مخصوص داره شونه کن راحت میچسبه به شونه از ته شونه کن که کف سر میچسبه

اصلا داغونما

موهامو روغن زیتون زدم شونه کردم بازم هیچی دیده نمیشه ب شونه

به کرم های اطرافتان پیله نکنید!!! توهّم پروانه شدن می گیرند..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شما موهاتو‌دکلره کردی؟جواب داد واس تخم شپش؟

نه من خودم نداشتم ولی خیلی تحقیق کردم اخرشم دیدم این بهترین راهه یعنی خیلیا نتیجه گرفته بودن چون دکلره شیمیاییه سری همه ی تخماشو میسوزونه دیگه راحت میشی با یبار وگرنه هی باید سس بمالی شونه کنی اووووف دکلره کن تموم شه بره

عکس بذار منمببینم دیگه چ شکلیه

غلاف مو ی چیز درازه ک ب مو چسبیده چیز مهمی ام نیست.اما تخم شپش مث برگ ب سافه چسبیده.راحت در نمیاد.و حالت اشک یا قطره داره.اگه اینستا داری برن تشخیص شپش عکساش میاد.عکس همه چیو گذاشته

2456
نه من خودم نداشتم ولی خیلی تحقیق کردم اخرشم دیدم این بهترین راهه یعنی خیلیا نتیجه گرفته بودن چون دکل ...

دکلره واسم خیلی سخته.۷ ماه پیش دکلره کردم واس اولین بار گند شد ب موهام.شیطونه میگه برنم از ته کچل کنم

اصلا داغونما موهامو روغن زیتون زدم شونه کردم بازم هیچی دیده نمیشه ب شونه

باید یه چیزی بزنی که بوی تند داشته باشه تلخ باشه روغن زیتون موها رو گرم میکنه و برا رشکها جا مناسبیه سرکه سیب بزن ولی بنظر من هیچ کدوم به اندازه نرم کننده جواب ندتد

2714
باید یه چیزی بزنی که بوی تند داشته باشه تلخ باشه روغن زیتون موها رو گرم میکنه و برا رشکها جا مناسبیه ...

سرکه هم زدم .خیلی از نذم کننده شنیدم ولی با شونه پلاستیکی در نمیاد.واس همین گفتم ببینم کی شونه فلزی استفاده کرده بخرم

2706