2410
2553

اگر صفات و شرایط حیض رو داشته باشه باید حیض حساب کنید در غیر این صورت استحاضه است.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

آره بعدش دگه استحاضه حساب میشه

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
آره بعدش دگه استحاضه حساب میشه

من یه سوال از شما دارم.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2714

درست متوجه نشدم ولی بعضیا فکر میکنند تا ۴۰ روز هر خونی بیاد نفاسه و تماز نمیخونند این غلطه فقط ده روز اول نفاسه بعدش استحاضه دوباره پریود بعدی شروع بشه بعد یک ماه علایم حیضداشته باشه حیضه

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج
من یه سوال از شما دارم.

بفرمایین

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 

تاده روز نفاس 

بعد اون اگر درزمان حیض هست صفات وشرایط حیض داره حیض 

وگرنهاستحاضه هست 

استحاضه هم که سه نوع قلیقله متوسطه کثیره هرکدوم شرایط واعمال خاص خودش داره 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
بفرمایین

یادمه یه بحثی داشتیم باهم اگر خاطرتون باشه.گفتید خودتون و برادراتون و پدرتون ظاهرا حوزه درس خونید؟

اهل تسنن هم هستید.سوالم اینه که اگر میشه چندتا از کتب و منابع اصلی کلامی اهل تسنن رو بهم معرفی کنید.چون نظر اهل تسنن درباره فعل خدا نظر اشاعره است.خیلی برای من مهم و حیاتیه.ممنون میشم.

یادمه یه بحثی داشتیم باهم اگر خاطرتون باشه.گفتید خودتون و برادراتون و پدرتون ظاهرا حوزه درس خونید؟ ...

چشم خودم‌ سراغ ندارم 

میپرسم بتون میگم

2706