2726
عنوان

مامان های عزیز هستین بیاین توروخدا

131 بازدید | 19 پست

سلام من دکتر مامام فردا برام نوبت سز زده بودکه برم بیمارستان واسه زایمان امروز ک رفتم بیمارستان ب سونو نگاه کردن گفتن باسونو اخر ۳۷هفته ای ولی با قاعدگی وارد۳۹شدی بازفرستادنم سونو .گفت دورسر بچه کوجیکه وزنش ۲۷۰۰گفتن باتوجه ب دورسر ۳۶هفته ای عملم نکردن گفتن هفته دیگه خیلی میترسم ک خدای نکرده دورسرکوچیکه خطری داره یابچه زبونم لال مشکلی داره بنظرتون چ کنم.دارم دق میکنم.راستی پودر لیدی میل چیه .تو رو خدا راهنماییم کنین دکترسونو گفت اگه اینجوری کوجیک بمونه میره تو دستگاه خیلی میترسم

تعداد رای : 1
نظرسنجی
تا حالا این مورد براتون پیش اومده
0
0%
بنظرتون چ کنم میترسم
1
100%

عزیزم من دورکمربچم بابقیه جاهاش ۲هفته فرق داشت دکترم گفت ۲هفته دیگه بروسونواگه بازاینطوربود بررسی کنیم فرداش دردم گرفت وزایمان کردم البته۳۵ هفته زایمان داشتم زودرس بود ولی بچه هیچ مشکلی نداشت ودکترفهمید سونوگراف اشتباه کرده...درضمن بچم۲کیلوبود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استرس نداشته باش.بچه ات سالمه انشالله

این دکترا یه چیزی میگن ولی نمیدونن که حرفشون چه ضربه ای میزنه به آدم.اگه ۳۷ هفته باشی پس هنوز خیلی جای رشد داره نگران نباش

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
2728
۵ابان نوبت زد ک عملم کنن ۱هفته رشد میکنه بنظرت

آره بابا نگران نباش فقط تا میتونی این یه هفته رو به خودت برس

روزی که میری واسه سز هیچی نخور

دور سر پسر من انقد کوچیک بود که هیچ کلاهی اندازش نمیشد حالا بیا ببینش از دیوار راست میره بالا روزی نیس که اشک منو درنیاره

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
2706