2733
2734
عنوان

خاطره زایمان من 😉😉

263 بازدید | 20 پست

سلام خانوما بالاخره منم تصمیم گرفتم خاطره زایمانم رو براتون بنویسم سعی میکنم تند تند تایپ کنم لطفا صبور باشید

علیرضا ی مامان روز دوشنبه 12 شهریور 97 ساعت 10 شب بدنیا اومد 😍😍😍😍😍

دوران بارداری برای من خیلی دوران سختی بود تا چار ماه ویار وحشتناک داشتم تو هفته 7 رفتم کربلا وای که چقدر اذیت شدم همش حالت تهوع داشتم از ماه 4 کمردرد و دلدرد داشتم دو ماه أخرم دندون درد وحشتناک داشتم و استخوان لگنم درد میکرد تو هفته 37 معاینه لگن شدم دکتر گف لگنت عالیه برا زایمان طبیعی و ی سانت باز شده دهانه رحمت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون دیابت بارداری وابسته به انسولین داشتم دکتر تو 38 هفته و 2 روز ختم بارداری داد رفتم بیمارستان بستری شدم که با آمپول فشار زایمان طبیعی کنم دو روز و ی شب بستری شدم ولی آمپول فشار تاثیر نکرد دهانه رحمم اصلا از دو سانت پیشرفت نکرد من اصلا درد نداشتم ولی خب تو زایشگاه بودم زنا جیغغغغغ می‌کشیدن جلوم ی زنه هم از درد زیاد سر زایمان تشنج کرد خلاصه من این دو روز فقط گریه میکردم 

از معاینه هم نگم هی میومدن معاینه ام میکردن 😔😔

2731

روز دوم از بس گریه کردم دکترم گف اگه تا بعد ظهر پیشرفت نکنی سزارینت میکنم چون حتی با آمپول فشار دردم شرو نشد خلاصه ماما اومد گفت دکترت گفته امشب سز نمیشی باید تا فردا صبر کنی منم گفتم ناهار نمیخورم ببیرینم سز اینقد گریه کردم زنگ زدن دکترم اومد دید خیلی میترسم قرارشد آخرشب بعد مطب بیاد سزم کنه

از وقتی دکتر رف دردام شرو شد متاسفانه 

چون اصلا طبیعی نمیخواستم 

از استرس دلپیچه گرفتم دیگه ماما گف خیلی می‌ترسی من زنگ میزنم به دکترت میگم که این که درد نداره میخاد سز بشه آخر شب سرم و آمپول فشارت رو قطع کنم تا دردت تموم بشه بری سز آخه دردام بخاطر آمپول فشار بود 

خلاصه زنگ زد و اومد قطع کرد سرم رو

2738

دیگه آخر شب آمادم کردن بردنم اتاق عمل اونجاهم بی حسی رو انتخاب کردم ولی از استرس بدنم میلرزید دیگه بهم ی خواب آور زدن تا وقتی پسرم بدنیا اومد خوابیدم بعد بیدارم کردن بچمو بوس کنم و ببینمش 

اون موقع بهترین لحظه عمرم بود 

منو که بردن بخش مامانم و شوهرم و بابام و آبجیم و شوهرش و مادرشوهرم و مادربزرگم و خانواده داییم تو اتاق بودن اتاق خصوصی داشتم ی ساعت بودن ولی بچه رو نمیاوردن 😔😔

هرچی میرفت شوهرم خبر میگرفت میگفتن الان میاریمش دیگه ملاقاتیارو بیرون کردن فقط شوهرم و زن داییم وایستادن پیشم من ساعت ۱۱ شب بخش بودم ساعت 3 بچمو آوردن 

شیر نداشتم فقط یکم حالت ترشح داشتم هرچی میگفتم شیر ندارم پرستار میگف چرا داری خلاصه صب که دکتر اطفال اومد قند بچه رو چک کردن چون من دیابت داشتم گفتن قندش افتاده دستاش و لباش کبود بود شوهرم رف شیرخشک خرید دادیم بهش 

برا ملاقات هم همونایی که دیشب اومده بودن بازم اومدن کیک گرفتیم فیلمبردار داشتیم خلاصه خیلی همچی خوب بود بعد ظهرشم بابام و شوهرم رف گوسفند و شیرینی و میوه خریدیم برا مهمونایی که از فردا میان 

قرار بود من ساعت 9 شب مرخص بشم ولی ساعت 8 اومدن بچه رو بردن گفتن باباش بیاد دکتر باهاش صحبت کنه زنگ زدم ‌‌ شوهرم بیاد اومد رف صحبت کرد گفتن اکسیژن خونش کمه چون اول که سز شدم بند ناف دور گردنش بوده 

بستریش کردن ان ای سی یو 

نمیدونین چ حال بدی داشتیم گوسفند آماده در خونه همه منتظر بعد بچه رو مرخص نکردن

2706