2737
2734
تو این ۲۹ سال به اون چه خواستی رسیدی؟آیا مثل من حس میکنی جوونی و زیبایی و سلامتی و انرژیتو از دست دا ...

نه ... اصلا نفهمیدم چجوری گذشت. حس میکنم دیگه خیلی چیزا برام مهم نیست ..با بزرگ شدنم دلمم گنده شده .. البته شاید بخاطر برخورد با ادمایی بوده ک تو زندگیم تو مسیرم قرار گرفتن .. شادابی ک سعی میکنم حفظش بکنم .. اما اعتراف میکنم... مثل چند سال قبل نیستم ... 

👨‍👩‍👦‍👦

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه ... اصلا نفهمیدم چجوری گذشت. حس میکنم دیگه خیلی چیزا برام مهم نیست ..با بزرگ شدنم دلمم گنده شده . ...

من تا چن سال قبل دستام مثل پنبه سفید و نرم بودن وقتی لاک میزدم کیف میکردم الان دستام عین دست ننه ها تیره و زبر شده اصلا لطافت نداره وقتی لاک میزنم دلم میخواد بمیرم از غصه. هر چه روغنو کرم میزنم اثر نمیکنه   

2731
من تا چن سال قبل دستام مثل پنبه سفید و نرم بودن وقتی لاک میزدم کیف میکردم الان دستام عین دست ننه ها ...

من چاقتر شدم .. موهام حجمش و ضخامتش کمتر شد.... چهرم پخته تر شد .. موهای سفید اومد لاب لای موهام ... چشمام مث سابق برق نداره ..... 😞😞😞

👨‍👩‍👦‍👦
2738
هیچوقت همچین حسی نداشتم  هرسال ک‌میره جلو احساس میکنم کامل تر میشم

چون روال زندگیت همون جور سپری شد که میخواستی نه مثل من. حسرت عادی ترین چیزا رو دارم مثل بیرون رفتن با شوهر محبتش دوست داشتن ابراز علاقه تفریح باهاش. 

من چاقتر شدم .. موهام حجمش و ضخامتش کمتر شد.... چهرم پخته تر شد .. موهای سفید اومد لاب لای موهام ... ...

منم فقط دستامو گفتم. وگرنه آن چنان ریزش مو گرفتم تمام موهام ریخته شدن با گرونترین داروهام درمان نمیشم. زیر چشمام گود افتاده مژه های بلندو پرم ریختن  

من همیشه بیکار بودم . ولی خب منم هیچ دوست و رفیقی ندارم . یعنی نه به کار چسبیدم و نه جوونی کردم نه ...

☹️☹️ نه من هم درست حسابی درس خوندم هم درست حسابی کار کردم هم ازدواج کردم. البته در این آخری خیلی زیاد عجله کردم ولی جبرانش کردم. 

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
چون روال زندگیت همون جور سپری شد که میخواستی نه مثل من. حسرت عادی ترین چیزا رو دارم مثل بیرون رفتن ب ...

امیدوارم از این ب بعد همیشه باب میلت باشه عزیزم ❤️

when life puts you in tough situations Dont say   why me say TRY ME
منم فقط دستامو گفتم. وگرنه آن چنان ریزش مو گرفتم تمام موهام ریخته شدن با گرونترین داروهام درمان نمیش ...

دلیلشو پیدا نکردی؟بهت پیشنهاد میکنم نوروبیون بزنی و قرص امگا ۳مصرف کنی خیلی موثره تو قطع ریزش موهات

when life puts you in tough situations Dont say   why me say TRY ME
2706