2726
عنوان

شفاف سازی

140 بازدید | 16 پست

خواستم از همین تریبون استفاده کنم برای شفاف سازی. من از قبل بارداریم تا همین الان ک بچم ۱۰ ماهشه تحت نظر دکترروازاده بودم و از داروهای طب ایرانی اسلامی استفاده میکنم. اصلا داروی شیمیایی استفاده نکردم(بجز شیاف استامینوفن😁). اصلاح تغذیه هم کردیم. اینو گفتم ک راجع ب کامنتایی ک میذارم تعجب نکنین. 😊 

به حباب نگران لب یک رود قسم، و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،غصه هم میگذرد،آنچنانی که فقط خاطره ای خواهدماند..

چیا بهت گفته بود چقد طول کشید طول درمانش؟

جان منی از این عزیزتر نمی شودجان منی و خوش به حالت که مادرت تو را مثل گوش ماهی هایی که خودش کنار دریاکشف کرده دوست داردبرایت یک مشت بوسه میفرستم باز هم هست از این بوسه های عاشقانه برایت زیاد کنار گذاشته ام تو فقط بیا بیا و مرا شادترین و عاشقترین مادر دنیا ببین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با احترام بهت استارتر عزیزم

چقد ازین واژه ی من درآوردی ایرانی اسلامی بدم میاد.

خدا بچت رو حفظ کنه.😍

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
2728
با احترام بهت استارتر عزیزم چقد ازین واژه ی من درآوردی ایرانی اسلامی بدم میاد. خدا بچت رو حفظ کنه. ...

من در آوردی نیست کهههه. ی سری داروهاشون مال طب اسلامیه ی سریاشون مال طب ایرانیه.

زنده باشی عزیزم

به حباب نگران لب یک رود قسم، و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،غصه هم میگذرد،آنچنانی که فقط خاطره ای خواهدماند..
چیا بهت گفته بود چقد طول کشید طول درمانش؟

حدود یک سال

داروهاش زیادن یادم نمیاد باید ویزیت بشی عزیزم

چکار خوبی. منم ماه پنجم هنوز دارو استفاده نکردم رفتم‌مشاور طب سنتی ولی متاسفانه تنبلی میکنم برا استف ...

خخخخخخخخییییییییلللللللییییییییییی سخته

این درمان ها هم اگه منظم انجام ندی انگار هیچی

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم
چکار خوبی. منم ماه پنجم هنوز دارو استفاده نکردم رفتم‌مشاور طب سنتی ولی متاسفانه تنبلی میکنم برا استف ...

من چند دوره دارو شیمیایی خوردم اثر نداشت ولی یدوره با سرچ طب سنتی نتیجه گرفتم سنتی خیلی بهتره شیمیایه

جان منی از این عزیزتر نمی شودجان منی و خوش به حالت که مادرت تو را مثل گوش ماهی هایی که خودش کنار دریاکشف کرده دوست داردبرایت یک مشت بوسه میفرستم باز هم هست از این بوسه های عاشقانه برایت زیاد کنار گذاشته ام تو فقط بیا بیا و مرا شادترین و عاشقترین مادر دنیا ببین
دلیل نمیشه چون واسه شما اتفاقی نیفتاده واسه بقیه هم نشه. اگه راست میگی واسه بچت واکسن نزن اون رواز ...

من راجع ب واکسن نظری نمیدم چون  حوصله بحث راجع بهشو ندارم.

ولی دکترروازاده رو قبول دارم

واقعا غبطه خوردم  ماشاا... باشه همسایه مون تا الان که بچش2سالش هست یه قطره مکمل دارویی به بچش ...

شما هم میتونین اینکارو کنین عزیزم

2706