2410
2553
عنوان

گذروندن اوقات فراغت.....

565 بازدید | 8 پست

دوستان تواین شبهای بلند پاییز که هواهم سرده نمیشه با بچه کوچیک بری بیرون توخونه چیکار میکنین تا شب که شوهرتون از سرکار میان.من شوهرم8صبح میره بیرون دوساعت ظهر برای ناهار میاد تا10شب منم همش خونه بیکارم حوصلم سر رفته.

خدایا بابت همه چی ازممنونم!

منم از ۹ صبح تا ۱۰ شب تنهام 

صبحا یک ساعت گردگیری میکنم 

سریال میبینم 

ظهر ناهار. حاضری میخورم 

یکی دو ساعت کتاب و اینترنت سرگرمم می‌کنه بعد میرم باشگاه 

برمی‌گردم دوش میگیرم شام میپزم 

بعضی روزا کیک یا دسر درست میکنم ، ماسک میذارم ، آرایشگاه میرم 

حوصلم سر میره ولی میگذرونم دیگه

درد منم همینه من از ۷ صبح تنهام تا ۹ شب خانوادمم نیستن تویه شهرک زندگی میکنیم بیرون رفتنم پول میخاد باردارم کلاس نمیشه برم هیچ کسا ندارم دیگه حالم از در و دیوار خونه بهم میخوره 

من یک زنم از جنس شما  همسرم کارگر معمولی برای کمک خرج خودم و بچم گلدوزی میکنم خواهش میکنم پیجمو دنبال کنید قیمتام مناسبه حمایتم کنید واقعا نیازمندم .@maryamgoldozz76

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
درد منم همینه من از ۷ صبح تنهام تا ۹ شب خانوادمم نیستن تویه شهرک زندگی میکنیم بیرون رفتنم پول میخاد ...

سریال خارجی دانلود کن بشین ببین 

کتاب تربیت فرزند صوتی گوش کن 

سی دی های تربیت فرزند دکتر هلاکویی گوش کن 

درد منم همینه من از ۷ صبح تنهام تا ۹ شب خانوادمم نیستن تویه شهرک زندگی میکنیم بیرون رفتنم پول میخاد ...

کتابخونه های عمومی تو منطقتون رو گوگل کن

چنتا کتاب بگیر بخون

مثلا کتاب صد سال تنهایی معروفه

کتاب کوری

رمان آناکارنینا

تاریخی مثلا خداوند الموت

...

خیلیا کتاب های عباس معروفی رو دنبال میکنن.

میتونی تو زمینه تغذیه هم مطالعه کنی اینجوری اطلاعات عمومیت هم میره بالا.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

من شپهرم ی هفته بعد از ظهر کاره ینی ساعت ۲میره ۲شب میاد

ی هفته صبح کار ۵صبح میره ۵غروب‌میاد 

این هفته ک بعد ازظهر کاره 

ساعت۱۱بیدار میشم ناهار درست میکنم بعد ک شوهرم رفت میخابم تا ۶اینا بعد گوشی و تی وی 

و حالا ی سری کارای دگ

گردگیری تمیزکاری

موقع صبح کاریشم تا ۱ظهر خابم بعضی وقتا بهد بیدار میشم تی وی و تمیز کاری و گوشی و....ساعت ۶.۷م میرم اشپزخونه و شام 

گاهیم میریم بیرون با شوهرم

http://www.ma-shoma.com/index.php?product=پرورش،تعلیم و تربیت کودکان و نوجوانان تولد تا 3 سالگی

اینم سفارش بده و چند بار گوش کن که واسه نی نی آماده بشی

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2714

بازی تهرونی یک بازی هیجان انگیز رنگارنگ و پر از معماهای جالب که ازش خسته نمیشین

بهترین پیشنهاد برای تایم هایی که وقت آزاد دارید و نمیدونید چیکار کنید

داخل بازی میتونین گروه تشکیل بدید و با دوستانتون چت کنید و کلی لحظه های باحال داشته باشید

برای دانلود میتونین وارد لینک زیر بشید

دانلود بازی