2726
عنوان

🍒حوصله م سررفته بیاین عکس بازی خودمم میذارم+عکس🤧

| مشاهده متن کامل بحث + 3979 بازدید | 463 پست
بمن میگفت بخند ...بخند خوشگل میشی ازآخر گفتم خانم من ارتودنسی دارم نمیتونم دوتا رو بانیش باز خندیدم ...

نامردا اندازه خر حالیشون نبود خدا لعنت کنه معرفشو

به جهنم نمیروم اگر شوهرم آنجا نباشد 😈والا الکی که نیس من روشوهرم غیرت دارم نمیذارم حوریا تورش کنن😎😆❤💏تیکر تفلد آقامونه💏❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قشنگه خوشبخت بشی 

😘😘ممنون عزیزوم 

من یه بلغمی شیرازی خستم 😩ک شاید حوصلم نشه لایک کنم 😩  ..............وزن اولیه81.200  👀وزن هدف 58 😎اولین هدف 75 🔒دومین هدف 68 🔒سومین هدف 63 🔒چهارمین هدف 60 🔒پنجمین هدف🔒 58
2728
ینی سفت یک ماه بچسبم به ورزش و رژیم شدنیه امید داشته باشم ؟!

با ورزش که شک  نکن جواب میگیری  تو یک ماه مرتب ورزش کن و رژیم بگیر من بهت قول میدم تضمین میکنم کلی وزن کم کنی فقططط ناامید نشو به وسوسه های مسخره توجه نکن به حرف اطرافیان که میگن مریض میشی داغون میشی پوستت خراب میشه توجه نکن نه که سفت و سخت رژیم بگیری ها ولی رعایت کن میوه بخور روی پوستتم استفاده کن ازشون موهاتو با روان نارگیل ماساژ بده  اب برنج ابکشی شده بریز رو موهات تا بخاطر رژیم اسیب نبینه، برو باشگاه این یه ماهو ایروبیک کار کن اگه جواب نگرفتی شمارمو میدم زنگ بزن فحش بده😂😂😂😂

همسرتونه؟ خوشبخت بشيد

نامزدش بوده رفته 

به جهنم نمیروم اگر شوهرم آنجا نباشد 😈والا الکی که نیس من روشوهرم غیرت دارم نمیذارم حوریا تورش کنن😎😆❤💏تیکر تفلد آقامونه💏❤
با ورزش که شک  نکن جواب میگیری  تو یک ماه مرتب ورزش کن و رژیم بگیر من بهت قول میدم تضمین م ...

خدا کنه دعا کن خدا ارادش رو بهم بده 

خیلی دلم میخواد کم کنم 

😔همیشه کپلی بودم 

به دلم مونده ک یه بار خودم و لاغر ببینم 

فقط یه بار به 68 رسیدم اونم تو عقدم بود 

😆😆😆اقا خودت گفتیا زنگ میزنم میگم بوق بوق بوق 

من یه بلغمی شیرازی خستم 😩ک شاید حوصلم نشه لایک کنم 😩  ..............وزن اولیه81.200  👀وزن هدف 58 😎اولین هدف 75 🔒دومین هدف 68 🔒سومین هدف 63 🔒چهارمین هدف 60 🔒پنجمین هدف🔒 58
نامردا اندازه خر حالیشون نبود خدا لعنت کنه معرفشو

😆😆😆...یه صحنه خودم درست کردم گلهای ماشین عروسیمون رزقرمز بود پر پر کردم زیرپام یه مدل وایستادم گفتم هیس!فقط بنداز 

حالا هرکی می بینه میگه این عکست خیلی خوب شده گفتم ایده ازخودم بوده

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
😍😍همونم خوبه عشقم 

مرسی 😥ولی این ی عکس چیزی از حسرت من کم نمیکنه

2706