1421
1411

سلام شبتون بخیر عزیزا❤

اینجا خانمهای باردار زیادن و بالطبع تجربیاتشون هم زیاده ازتون راهنمایی میخوام 

برای یه خانم گلی که تازه باردار شده بعد از بیشتر از ده سال چی بخره داداشم؟؟؟و خانواده ی ما؟؟؟

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون 

با احترام فراووان ❤تینا❤

❤منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤یک وکیل 📝ساکن یک 🌴🌴🌴🌴جزیره ی کوچک❤

لباس بچه. یا اسباب بازی برا بچه. لباس بارداری هم خوبه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

https://snapp.market?utm_medium=display&utm_source=Ninisite&utm_campaign=Oct-offer&utm_content=recipeتو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1432

واسش یه پیراهن خوشگل بارداری با یه شاخه گل

یا یه دبه ترشی😂😂😂😂(شوخی بود)

لباس نی نی اسپرت 

اگه شرایط مالیشو داره یه گردنبند 

هرکس امضامو میخونه لطفا برای سلامتیه دخترم دعا کنه😭😭😭😭این روزا حال و هوای خونمون همش گریست به خاطر دخترم...سر نماز هاتون یاد دختر ۳ ماهه منم باشین😭😭😭😭😭😭
داداشت طلا شما هم طلا😊😊😊

اونو که بابام  و مامانم خریدن همون اول😊منتها من و خواهرام و داداشام میخوایم چیزی بخریم نمیدونیم❤

❤منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤یک وکیل 📝ساکن یک 🌴🌴🌴🌴جزیره ی کوچک❤
1376

پلاک سفارش بده. تو گوگل سرچ کن پلاک برای زن باردار یا هدیه زاییدن عکساش میاد. 

یکی بیاد خونه ما خل میشه،صبحانه میخوریم چای میدیم بعدش،قبل ناهار چای میدیم،بعد ناهار چای میدیم،عصر چای میدیم،قبل شام چای میدیم،بعد شام چای میدیم،یکی هم قبل خواب میدیم مهمون حال کنه😁😁😁نصف شبم بیدار میشن برن دسشویی تو راه بابام از چاییی ک داره میخوره بهشون تعارف میکنه😎😅     بچه ها چند ماه معلق بودم حسابی دلم برای این جمله هاتون تنگ شده بود: وای خونه ماهم همینقدر چای میخورن(امضام) و چه پروفایل قشنگی داری😍😍😍 اینقد ذوق میکنم خوشتون میاد😍😅

داداشتم ازینا بخره

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
1427

واسه زن داداشا که طلا میخریم ما یا سکه حتی...کلا درجه یک که باشی طلا

داداشتم طلا...اگه بچش دختر مبتونید برا دخترش یه چیری بخرید

آدم باید سرش توی حساب و کتاب باشداصلا بدون حساب و کتاب که نمیشود زندگی کرد بعضی ها فکر میکنند زندگی مثل خاله بازی های دوران بچگی شان خواهد بودهمه چیز را سرسری و سطحی می بینند در حالی که زندگی یعنی بیدار شدن های ممتد هفت صبح و به هزار در زدن و مثل چی کار کردن که آخر ماه قسط عقب افتاده نداشته باشی البته این ها فقط زندگی است،یا ساده تر بگویم حداقل زندگی است زندگی واقعی بیست و پنج روز هفت صبح بیدارشدن دارد ولی پنج روز هم حق داری ساعت زنگی ات را خاموش کنی و سرت را ببری زیر بالشت زندگی واقعی زندگی لذت بخش یعنی برای کسی تلاش کنی که وقتی حالت بد است وقتی نا میزانی یا در راه اشتباه قدم بر میداری چشم از تو بر ندارد و خودت و خودش را یک تیم تصور کند که محکوم است به بردن .بله من در این دنیا به فکر یک زندگی لذت بخش هستم نه فقط به فکر زندگی!
1331