2703
2553
عنوان

یعنی واقعا من ادم نبودم بیان توی تایپکم😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 342 بازدید | 29 پست
راجب روغن کرچک پرسیدم هیچ کس جواب نداد

سلام دوست عزیز نمیدونم منو یادته یا ن تو یکی از تاپیکات بودم گفتی هرکدوم زود زایمان کردیم بیاییم بگیم من دیروز رایمان کردم طبیعی

گروه آبی وزن شروع۶۲ وزن هدف۵۵ تاریخ شروع۹۸/۹/۱۲  دعا کنید تاعید به هدفم برسم 😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

البته جانت بی بلا

شنیدم یه قاشق موقعی که دردها شروع میشه باید بخورین اونم تو هفته چهل زودتر نباید بخوری

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..
سلام دوست عزیز نمیدونم منو یادته یا ن تو یکی از تاپیکات بودم گفتی هرکدوم زود زایمان کردیم بیاییم بگی ...

اره یادم خوبی خداروشکر انشالله قدمش پرخیروبرکت باشه

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭
2720
سلام دوست عزیز نمیدونم منو یادته یا ن تو یکی از تاپیکات بودم گفتی هرکدوم زود زایمان کردیم بیاییم بگی ...

راستی چی کارکردی که باعث شد زایمان کنی من که همش منتظرم اما نمی شه یک هفته هست دلم دردمی کنه درحد پریود ولی خبری نیست

شما کاری انجام ندین تا روز آخر صبر کنید البته حرکتای جنین درنظر داشته باش و دکترم هر روز بروتا روز آخر اگه نیومد و خطری بود دکتر میگه سزارین اگرم بچه اکی بود میگه چکار کنی،من خودم دکتر با معاینه و دستکاری دهانه رحم باعث شد دردام شروع بشه،این هفته پیاده روی کن تا میتونی تا بچه بیاد تو لگن و زایمان راحت داشته باشی،روغن کرچک خیلی چندش آوره،من رو زایمان اولم چون پروسش طولانی بود خوردم باعث شد شکمم کامل تخلیه بشه،اما دومی دکتر گفت نخور چو ن تخلیه شکم با زایمان یکی میشه و خیلی کثیف کاری میشه

2714
پسر

پسرا زودتر دنیا میان ولی چرا داری عجله میکنی عزیزم هر وقت وقطش شد خودت متوجه میشی که داره دنیا میاد حالت ی جوری میشه روغن کرچکم فقط موقع که درد گرفتت دهانه رحمت باز شد باید ی قوطیشه کامل بخوری تا بچت زودی دنیا بیا 

شما کاری انجام ندین تا روز آخر صبر کنید البته حرکتای جنین درنظر داشته باش و دکترم هر روز بروتا روز آ ...

ممنون ازنظرات خوبت بچه که کامل امده توی لگن حتی نمی تونم درست بشینم فکرکن چقدر پایین هست یک هفته قبل هم پیش دکترمتخصص رفتم معاینه کردگفت دهانه رحم نرم شده ویک سانت بازه هست سربچه هم توی لگن هست یک هفته هست دلم دردمی کنه مثل دلدرد پری اما هیچ خبری نیست این دردم بیشترنمی شه

پسرا زودتر دنیا میان ولی چرا داری عجله میکنی عزیزم هر وقت وقطش شد خودت متوجه میشی که داره دنیا میاد ...

اخه مامان بابام همین امروز فرداست که برن کربلا خیلی دلم می خواست تا هستند نی نی ام دنیا بیاد

اخه مامان بابام همین امروز فرداست که برن کربلا خیلی دلم می خواست تا هستند نی نی ام دنیا بیاد

اخی عزیزم پیاده روی هم خیلی اثر داره برو پیاده روی اگه میتونی من بچه اولم خیلی راه رفتم همون روز هم دردش گرفت دنیا اومد ولی روغن نخوردم فقط خاهرم این روغن خورد سردخترش زود دنیا اومد

اخی عزیزم پیاده روی هم خیلی اثر داره برو پیاده روی اگه میتونی من بچه اولم خیلی راه رفتم همون روز هم ...

چشم شماهم دعا کن سالم دنیا بیاد هرموقع صلاح هست بیاد 

2706