2726
عنوان

جهیزیه

| مشاهده متن کامل بحث + 633 بازدید | 63 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باریکلا چه بلد ماکه الان 4 ساله مستاجر بودیم کقتی ام خواست بخره قشنگ زد زیرش اینجا که قانونی نداره م ...

عاره آدمای خوبی ان خداروشکر

شما تو مهریه نوشتین و زد زیرش؟😳

من هم خودم هم خواهرم مهریمون همینجوری بوده و زیرشم نزدن🤔

میشه واسه حاجت منم یه صلوات بفرستین؟؟🙈❤

حالا يه سوال خانمایی که ظرفشویی دارين، ازش راضی هستین،هر روز استفاده میکنین؟ اگه برگردين به گذشته،دوباره میخرین یا چیز تجملی بی مصرفه

و خداوند "سر" را آفرید تا روی گردن باشد نه در زندگی دیگران 😏
2728
حالا يه سوال خانمایی که ظرفشویی دارين، ازش راضی هستین،هر روز استفاده میکنین؟ اگه برگردين به گذشته،دو ...

من مامانم داره مارک الجی راضی هستیم

همیشه وقتی مهمون داریم استفاده میکنیم

ولی الان با وجود کم آبی چون ظرفشویی خیلی کم آب مصرف میکنه اگه بتونی از صبح ظرفای کثیفو بذاری توش و اخر شب یهویی روشن کنی و صبح برداری خیلی خوبه(هم پر میشه هم صرفه جویی میشه😁)

من که میخرم واسه جهازم

اره ماهم همین رسم روداریم والا هزینه جهیزیه ام ازهزینه جهیزیه همسرم بیشترشد چون دخترخیلی ریزداره&nbs ...

آره دقیقا بعد بعضیا میان میگن4تا کاسه بشقاب میدن میگن جهاز دادن😒😣

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
من مامانم داره مارک الجی راضی هستیم همیشه وقتی مهمون داریم استفاده میکنیم ولی الان با وجود کم آ ...

منم ظرفشویی وارم کلی نمیتونم یهوبشورم شوهرم خیلی حساسه به تمیزوکثیفی

زندگی مثل پیازه هرورقی بزنی اشکتودرمیاره💜
آره دقیقا بعد بعضیا میان میگن4تا کاسه بشقاب میدن میگن جهاز دادن😒😣

دیگه اونا دیگه دیگه خارج ازفهمن عزیزم باورت نمیشه من خیلی برای جهیزیه ام اذیت شدم ولی شوهرم یه روزه خریدازیه جا تمام ولی من برای هرچیزی به یه جامیرفتم هرچندکا پاساژجهیزیه بود ولی باید مغازه به مغازه میرفتم 

زندگی مثل پیازه هرورقی بزنی اشکتودرمیاره💜
دیگه اونا دیگه دیگه خارج ازفهمن عزیزم باورت نمیشه من خیلی برای جهیزیه ام اذیت شدم ولی شوهرم یه روزه ...

آدم تا تجربش نکنه نمیتونه متوجه شه که چقد زیاده و علاوه بر هزینش کلی هم باید راه رفت و وقت گذاشت😑🤦🏻‍♀️

به حرف کمه اما وقتی میری واسه خرید خیلییییی زیاده جارو، بخار شو، ظرفشویی، غذاساز ،گاز مایکروفر چ ...

راس میگی تازه یه چیزایی ام هست وقتی میری خرید میان جلو چشمت مثه ساعت سبنی جا ادویه ای سماور چای ساز و.......

اتفاقا بیشتر تازه عروسا بهم گفتن ساید برندار😅

منم دارم جهیزیه میخرم دوقلو خریدم خیلی قشنگه دوقلوهای جدید عالین منم چون ساید جا نداره خوشم نمیاد

❤ما شاء الله لاحول ولا قوه الا باالله العلی عظیم💜💙💛
دیگه اونا دیگه دیگه خارج ازفهمن عزیزم باورت نمیشه من خیلی برای جهیزیه ام اذیت شدم ولی شوهرم یه روزه ...

آره دقیقا منم همینطور کلی باید بگردی، ریزه میزه زیاده اصلا درسره اما شیرینه واقعا😍😋

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
عاره آدمای خوبی ان خداروشکر شما تو مهریه نوشتین و زد زیرش؟😳 من هم خودم هم خواهرم مهریمون همینجوری ...

خداروشکر خیالت راحته  اره نوشتیم موقع خرید خانه بنام شود ولی نشد حالا مگه میشه زوری گفت بکن یا رفت شکایت کرد

منم دارم جهیزیه میخرم دوقلو خریدم خیلی قشنگه دوقلوهای جدید عالین منم چون ساید جا نداره خوشم نمیاد

مبارکه عزیزم چ مارکی گرفتی؟؟؟

2706