2726

بچه ها میخوام چنتا گلدون بگیرم ک مقاومتشون زیاد باشه     

خوزستانم و با توجه ب گرما هرگلی دووم نمیاره  

حسن یوسف و شفلرا داشتم از بین رفتن 

الان پتوس دارم ک عشقمه با پرپینی  

شما چی پیشنهاد میدید و خودتون چ گلدونایی دارید ؟؟؟اگه میشه راجب نگهداریشم بگید ممنون

شادی‌های کوچک بیاب خوشی‌‌های کوچک بساز. جوری که بتوانی دوام بیاوری، طوری که زندگی همچنان ارزش زیستن داشته باشد. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من همه نوع گلدونی دارم 

هرچی میخای بپرس

گل مقاوم اول کاکتوس رو میشنهاد میدم 

اگه دوست نداری شاخ بزی اشک تمساح سدوم مامیلاریا نازافتابی سانسوریا نیزه ای برگ بیدی گلهای مقاومی اند

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2728
منم خوزستانم.حسن یوسف دارم و قاشقی و 

حسن یوسف من مرد رفت بهشت قاشقی کدوم بود

شادی‌های کوچک بیاب خوشی‌‌های کوچک بساز. جوری که بتوانی دوام بیاوری، طوری که زندگی همچنان ارزش زیستن داشته باشد. 
من همه نوع گلدونی دارم  هرچی میخای بپرس گل مقاوم اول کاکتوس رو میشنهاد میدم  اگه دوست ن ...

نظر خودمم رو سانسوریا بود میترسم دووم نیاره 

میخوام تو خونه نگهداری کنم

برگ بيدى ارغواني هم خيلي قشنگه و مقاومه 

ممنون از پیشنهادت  

من دیفن باخیا و سانسوریا و آگلونما و حسن یوسف دارم

میشه بگی کجا نگهداریشون میکنی و چقد نور بشون میرسه؟؟

توی خوزستان هیچی دووم نمیاره متاسفانه

اره واقعا اصن حالم میگیره از این هوا

گلدون میگیرم حسم خوب بشه 

بعد ک میمیرن افسرده میشم

نظر خودمم رو سانسوریا بود میترسم دووم نیاره  میخوام تو خونه نگهداری کنم

سانسوریا نیزه ای فانتزی و خوشگله 

معمولیهاشم ک کلا رسیدگی خاصی نمیخاد فقط هر۱۰روز یبار ابش بده افتاب مستقیمم نزارش

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2706