2733
2734
عنوان

پارک دوبل

1187 بازدید | 40 پست

سلام اونایی ک رانندگی میکنن پارک دوبل رو توضیح میدین؟؟

امروز افسر بود رفتم چندتا خانم جلو داشتن راه میرفتن من سرعتمو کم کردم افسر گف براچی سرعتتو کم کردی باید ایست میکردی؟😔😔😔😔😔اعصابم خیلی داغونه حالا میشه پارک دوبل رو بگین هفته بعد سر این نیافتم

برای سلامتی پدر مادرامون صلوات ❤️

مگه کلاسش نرفتی مربیت یادت نداده اینجا ما چطور توضیح بدیم متوجه بشی اخه😑

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

والا یه سری توضیحات داشت راجع به شیشه و اینه و اینا. ولی یادم نیست. من از همون اول حسی میرفتم خیلی هم خوب بود. 

همانم كه هستم     نافهميدني مثل هر اتفاق      كافي بود نياكان ديگري داشته باشم تا از لانه ديگري برخيزم                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اخه تئوری که نمیشه توضیح داد باید خودت بری چند بار تمرین کنی کم کم دستت بیاد

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
2738

ببین عزیزم میری موازی با ماشینی ک پاک کرده تا جایی ک کاپوتتجلوتر از کاپوت ماشین بغلی باشه بعد اروم پاتو رو کلاچ وگاز میزازی اروم گاز بده و دنده عقب بیا هرموقع دیدی سرعتت داره زیاد میشه کلاج و بیشتر فشار بده بعدب عقب نگا کن زمانی ک شیشه مثلثی پنجره عقبت ب ته ماشین رسید فرمون بگیر ب سمت ماشین بغلی بعدوقتی انتهای ماشین و تو شیشه مثلثی جلو دیدی فرمونو پس بگیر بعد این حرکات باید بسیار اروم انجام شه من پاک دوبل و دو فرمونه و خیلی سریع یاد گرفتم 

همسرم زندگیمه😍😍😍
من امروز سر پارک دوبل رد شدم .فاصله ام کلا زیاد بود .

چون با سرعت رفتی فقط با گاز نباید سرعت کم کنی هرموقع احساس کردی داری با سرعت میری کلاج و بیشتر فشار بده

همسرم زندگیمه😍😍😍
ببین عزیزم میری موازی با ماشینی ک پاک کرده تا جایی ک کاپوتتجلوتر از کاپوت ماشین بغلی باشه بعد اروم پ ...

فاصله دوتا ماشین از هم باید کم باشه اول که کنارش وامیستی .

خدایا من از تو راضی ام تو هم نادیده بگیر .
چون با سرعت رفتی فقط با گاز نباید سرعت کم کنی هرموقع احساس کردی داری با سرعت میری کلاج و بیشتر فشار ...

یعنی فرمان اولو سریع رفتم عقبکه به سمت افسر کانل میپیچونی ؟

خدایا من از تو راضی ام تو هم نادیده بگیر .
2706