2737
2734
عنوان

سوال دارم ازتون

196 بازدید | 15 پست

سلام من رفتم سونوگرافی بعدش به من گفتن اصلا سایز فولیکولت خوب نیس آخه ۱۵ میلیمتر هستش،میخواستم اطلاعاتی در مورد فولیکول بدونن واینکه نرمالش چی هستش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

سلام گلم فولیکولت خیلیم خوبه 

اما یخورده تنبله که درست میشه چیزی نیست

فولیکول مناسب برای بارداری بین ۱۸ تا ۳۰ 

یه دکتر خوب برو و قرصای رشد تخمک بهت میدن خوب میشی عزیزدلم

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 
روزی ۱ تا ۲ میلی بزرگ میشه روز ۱۴ تا ۱۵ برسی به ۲۰ میلی میرسه ... به دکتر سونوگرافی توجه نکن ببر دک ...

من روز ۱۲ سیکل ۱۱ و ۱۰بود فولیکولم 

به این‌ میگن تنبلی تخمدان درسته

الان منم تا ۱۴ پریودی بزرگتر میشه؟؟

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 
من روز ۱۲ سیکل ۱۱ و ۱۰بود فولیکولم  به این‌ میگن تنبلی تخمدان درسته الان منم تا ۱۴ پریودی بزر ...

۱۱ تا ۱۲ یکمی کوچیک هست ...چون معمولا روز ۱۴ پریود تخمک آزاد میشه ...تا اون موقع هم باید حداقل ۱۸ میلیمتر برسه ..

حالا نمیشه گفت تنبلی  تخمدان داری ..باید آزمایش  هورمون بدی .....

2706