2737
2734

هیپنوتیزم:
لیلا ندایی روانشناس و هیپنو تراپیست  عضو انجمن علمی  هیپنوتیزم ایران
و عضو انجمن جهانی هیپنوتیزم ISH
درمانگر اختلالات اضطرابی ، افسردگی ،وسواس ، تر سهای مرضی در کودکان و بزرگسالان (ترس از ارتفاع و هواپیما ،ترس از محیط بسته و اسانسور و محیط شلوغ ترس از حیوانات تر س از تاریکی و تنهایی ترس از صحبت کردن د. جمع و کنفرانس و سخنرانی ...اضطراب امتحان و کنکور موفقیت و ایجاد انگیزه در مسابقات ورزشی و آزمونهای مختلف درمان بی خوابی و کابوس های شبانه ...درمان پنیک یا حمله وحشت در زمان کوتاه, درمان سردردهای مزمن و اختلال وسواس موکنی و تیک و عادتهای نامطلوب چاقی و ترک سیگار بیماریهای روان تنی( بیماریهای جسمی که ریشه و علت روانشنلختی دارد)   اختلالات شخصیت .
درمان شکست های عاطفی و وابستگی بیمار گونه ، افزایش اعتماد بنفس و عزت نفس در کودکان و بزرگسالان به کمک هیپنوتیزم و EMDR و طرحواره درمانی و دیگر تکنیکهای علمی
شماره تماس 44۰۰8599
۰۹۰۲۶۵۶۵۲۷۹
میدان صادقیه بلوار ایت الله کاشانی بین مهران و بهنام پلاک ۱۰۱ واحد ۱۱

کاش تو شیرازم بود

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731