2733
2734

سلام مامانا دختر 16 ماهه من یک هفته اس که دهنش آفت زده لثه هاش ملتهبه و روی زبونش سفیده و پر از آفت. اصلا هم نمیتونه غذا بخوره. دکترش بهش شربت دیفن هیدرامین داد سه بار در روز بخوره هربار 3و نیم سی سی تا 7 روز. من شنیدم این شربت ضرر داره برای بچه. کسی اطلاعاتی داره؟

عزیزم تو حرف پزشکو قبول نداری اما این‌چرندیات که دیفن کشنده هست و قبول داری؟

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دیفن زیر دوسال ممنوعه

اما میتونی بهش یاد بدی قرقره کنه خوبه بعدم تف کنه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

اگه دکتر داده که بده بهش گلم بلاخره میدونسته که ضرر داره یا نداره...مدرکش رو از تو جووب که نیاورده...البته من فقط حرف متخصص اطفال رو قبول دارم واسه بچه...

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
2738
دیفن زیر دوسال ممنوعه اما میتونی بهش یاد بدی قرقره کنه خوبه بعدم تف کنه

عزیزم بچه ی16 ماهه فکر نکنم بلد باشه قرقره کنه😁

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
عزیزم بچه ی16 ماهه فکر نکنم بلد باشه قرقره کنه😁

ممکنه یاد بگیره مامانش میتونه امتحان کنه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

دیفن رو افت هاش بخوره باعث سر شدن افت هاش میشه و دردشو کم میکنه 

میتونی با انگشت بمالی توی دهنش

ممکنه یاد بگیره مامانش میتونه امتحان کنه

نمیدونم...شاید ...

تو تمام دنیا دیفن زیر دوسال ممنوعه

این مقدار خیلی زیاده بچه همش گیجه ندیااا دکترشو عوض کن  برای افت قطره نیستاتین میدن نه دیفن&n ...

قطره نیستاتین برای آفت خوبه دیفنم برای خارش و سوزشش البته من دیفن هیدرامینو وقتی که دخترم آبریزش و عطسه کنه میدم خوب میشه

2706