2733
2734
عنوان

بیبی چک

548 بازدید | 70 پست

سلام بچه هاببخشیدمن 8ماهه زایمان کردم وتاالان پریودنشدم چندوقت پیش خیلی حالم بدشدزیردلم کمرم بشدت دردمیکردگفتم شایددارم پریودمیشم ولی نشدم همش استرس اینوداشتم باردارنشم چون درست جلوگیری نکردم الان رفتم بیبی چک زدم منفی شدانداختمش دورامروزیهوگفتم بذارنگاش کنم دیدم یه خط محوی داره بنظرتون مثبته یاخط کنترل اچ سی جیه الان عکس میذارم ببخشیدبلدنیستم توپست اول عکس بذارم البته اگرتوعکس پیداباشه

🔹️🔷️🔹️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم🔹️🔷️🔹️

....

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مگه امپول اچ سی جی زدی....چرا پریود نشدی تو این 8 ماه...

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
2738

جواب بی بی چک حداکثر 15 دقیقه صحت داره بعد از اون چیزی نشون بده درست نیست گلم

بازم برای ارامش بیشتر فردا صصبح ناشتا یکدونه بذار

برای سلامتی نی نیم یک صلوات لطفا بفرستید 😍😍😍 ممنونم

بنظر که منفیه.اون خط بعد یک روز معنی نداره

2706