2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مسئله دوست داشتن نیست،دوست داشتن از محبت میاد،من هر سال تولدش،روز مرد،عید،سالگرد ازدواج براش حتما یه ...

عزیزم یه کتاب بهت معرفی میکنم حتما بخونش و برای همه خوبه

کتاب آدم های سمی نوشته لیلیان گلاس

2728

اصلا تو بچه داری کمک نمیکنه،من با دوتا بچه بیشتر اوقات تنها هستم،مادرم نهایت هفته ای یکبار وقت بذاره،دیکه افسرده شدم امیدی به زندگی ندارم

خوشبختی من،پیدا کردن تو از میان این همه ضمیر بود.

یه جورایی مجبوری تو زندگی خودت بمونی به قول خودت چون به جای فرار از خونه اومدی خونه شوهر- حالا شوهرت هم همون چیزی که شما میخواین نیست- قبول- از اونجایی هم که شوهرت زندگی دومش هست و از زندگی اول لطمه خورده و اعتمادش نسبت به خانمها تغییر پیدا کرده-  بس باید خودت یه جورایی دست به کار بشی زندگیتو بسازی - اول باید یه کمی به شوهرت وقت بدی یه کمی بهش برسی چون اون بیشتر از تو آسیب دیده و احتیاج به محبت بیشتر و اعتماد بیشتری از تو داره اگه زندگی آروم و شادی براش نسازی درست نمیتونه عمل کنه یه مدت تو خوب باشی اعتمادشو بدست بیار و توقعاتتو کم کن با مادرت اصلا به جای شوهرت تفریح نرو - و بشین باهاش اروم حرف بزنه وقتی حرف میزنی نه دعوا خیلی از مشکلها حل میشه شاید یه فکرای دیگه ای می کنه که تو اونو نمی بینی اصلا و هزاران چیز دیگه که با حرف زدن مشکلات حل میشه نه قهر کردن

نگین ای خداااااااااااااااااا مشکل دارم بگین ای مشکل خداااااااااااااااااااااا دارم
شوهرم مطلقه بود و یه دختر ۱۳ ساله داشت که باهاش ازدواج کردم،البته دختره با مادرش زندگی میکنه،با التم ...

کاش بیشتر تحقیق کرده بودی کسی که از یه زندگیه طولانی میاد بیرون باید دلیل جداییش رو بررسی میکردی که خودت گرفتار نشی حالا که این مسئله گذشت از این به بعد طوری تصمیم بگیر که اشتباه نکنی حتما یه مشاور برو اگه شرایطش رو نداری کتابهایی در مورد این خصوص بخون.

کاناهای مشاوره عضو اطلاعاتت رو ببر بالا.

آره گلم،میگم که چون شرایط خانواده م خوب نبود یه جورایی فرار کردم

وااااااای چه اشتباهی😲😨 لابد اختلاف سنی تون هم بالاس؟! کسی نبود به شما بگه این کار رو نکن...مادر پدر خاله دایی چه میدونم دوستی.

من خیلی اوایل زندگی بهش رسیدم،حتی تو بارداری برای استقبال یا بدرقه ش جلوی در میرفتم،شام و شربتش همیشه حاضر بود،از نظر جنسی همیشه پیش قدم بودم،همیشه به خودم میرسم،هر کی دیدتش میگه رضا چقدر خوب شده معلومه بهش میرسی خیلی،اما خودم افسرده شدم

من خیلی اوایل زندگی بهش رسیدم،حتی تو بارداری برای استقبال یا بدرقه ش جلوی در میرفتم،شام و شربتش همیش ...

افسردگیت به خاطر دوقلوهاست من خودم هم دوقلو دارم میدونم خیلی سخته یه مدت زمان بده به خودت یک هفته ای اگه بری خونه مادرت استراحت شاید حالت خوب بشه

نگین ای خداااااااااااااااااا مشکل دارم بگین ای مشکل خداااااااااااااااااااااا دارم
من خیلی اوایل زندگی بهش رسیدم،حتی تو بارداری برای استقبال یا بدرقه ش جلوی در میرفتم،شام و شربتش همیش ...

اکث خانم های ایرانی فکر میکنن باید نجات دهنده ی طرف مقابل  باشند این اشتباه یک زن به نظر من وقتی خودشو نادیده میگیره خواه ناخواه هم طرف مقابل هم نادیده می گیرتش ،زندگی زناشویی یک ارتباط متقابل هست یک نفر همیشه نباید پارو بزنه یه جاهایی مکث لازمه تا طرف مقابل پارو بزنه و اگه دوتایی پارو بزنن و سکان زندگی دستشون باشه چه بهتر.

افسردگیت به خاطر دوقلوهاست من خودم هم دوقلو دارم میدونم خیلی سخته یه مدت زمان بده به خودت یک هفته ای ...

مادرم شاغله،نه اتفاقا با بچه ها عالی هستم اما شوهرم میاد خونه اعصاب و روانم داغون میشه

2706