2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از دوران نامزدی حس کردم مرد زندگی من نیست،منتها چون شرایط زندگی مجردیم روز به روز سخت تر میشد بیشتر برای فرار از اون شرایط ازدواج کردم

خوشبختی من،پیدا کردن تو از میان این همه ضمیر بود.

2728
نمیتونی کنار بیای یا اینکه دوستش نداری؟؟؟

مسئله دوست داشتن نیست،دوست داشتن از محبت میاد،من هر سال تولدش،روز مرد،عید،سالگرد ازدواج براش حتما یه هدیه کوچیک هم شده میخرم اما اون اصلا به فکر این چیزا نیست،چهار ساله ازدواج کردیم تو این چهار سال فقط یه شاخه گل خرید

الان شرایط خانواده ات چه جوریه؟ بهتر شده؟

نه عزیزم بدتر شده،مادرم مطلقه ست،پدرم نفقه نمیداد و هر وقت مادرم بهش میگفت خانواده ش شروع به داد و بیداد میکردن

خب هر کسی یه جوریه. فقط به خاطر این نمیخوایش؟؟

من دوقلو دارم تو دوران بارداری تنها شدم،همه ش وقت برای کارش گذاشت،تا روز آخر بارداری ساعت ۱۱ شب میامد

مسافرت و گردش و تفریح رو باید با مادرم برم،اصلا اهل سفر نیست،مادرمم شاغله اونم مشکلات خودشو داره اما دلش میسوزه هر وقتی پیدا میکنه برامون میذاره

اصلا انتقاد پذیر نیست،اهل تفریح نیست،اهل معاشرت نیست،هیچ رفت و آمدی نداریم،خانواده ش اصلا حتی تماس ه ...

شخصیت درونگرا غیر اجتماعی  و احتمالا غیرقابل انعطاف و جدی داره نمیتونی عوضش کنی😕 ...و اگه هم بخوای اینکارو بکنی باید بری مشاوره که یادت بده چه جوری باید کنار ببایی .تنها در صورتی عوض میشه که خودش بخواد.

وقتی کسی با خانواده اش در ارتباط نباشه چه انتظار از بقیه هست که با اونا در ارتباط باشه.

باید دلیل اینکه انقدر منزوی هست رو پیدا کنی که چه ریشه ای دلره؟!

2706