2410
2553
عنوان

سوال بیبی چکی میشه بیایید😁

| مشاهده متن کامل بحث + 423 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
نمیدونم والا.شما بیبی چکت مثبت بود ولی آز منفی؟

اره .. البته ۴روز قبل تاخیرم...همه بی بی ها مثبت ازمایش منفی .. دوبار ازمایش گرفتن منفی بود..ی هفته بعدش رفتم ی ازمایشگاه دیگه ..ینی همون روز موعودم ک ازمایشم مثبت شد

تیکر تولد یکسالگی دخترمه😍
2714
داروي هورموني استفاده نميكنه/همورموناش بهم ريخته بره دكتر ازمايش همورموني بده

نه هیچ دارویی استفاده نمیکنه

💜خدابامن است💜خوشحال میشم مهمون پیجم باشی😍    sheri.life_style 

من مشکلم برعکس شماس

روز دوم پریودیم بی بی چک منفی بود

الان چهارروز عقب انداختم چه مارکی بخرم دوباره بزنم از یه گروه بارداری پرسیدم گفت یه هفته بعد امتحان کن بنظرتون تست بزنم یا برم آزمایش

بعد ۳ تا سقط واستفاده کلی دارو تو بارداری.درکمال ناامیدی به آرزوم رسیدم.خداااااااااای مهربونم همیشه شکرگذارتم بخاطر داشتن دلبرکم  👩‍👦خدایا مواظب پسرم باش و ان شاالله هیشکی تو آرزوی فرزند نمونه...

دکتر گروه بهم گفت احتمالا لقاحت دیرتر بوده هنوز مشخصه نمیشه تستت

بعد ۳ تا سقط واستفاده کلی دارو تو بارداری.درکمال ناامیدی به آرزوم رسیدم.خداااااااااای مهربونم همیشه شکرگذارتم بخاطر داشتن دلبرکم  👩‍👦خدایا مواظب پسرم باش و ان شاالله هیشکی تو آرزوی فرزند نمونه...
آزمایش بده

بدم قطعیه جوابش مثبت یا منفی

4روز از پریم میگذره

سیکلم بین 27 تا 31 روزه

اقدام هم نبودم آخه بنظرم دلیل دیگه ای نداره جز بارداری چون مرتبم مگه ضعیف بشم که زودتر میشم معمولا

بدم قطعیه جوابش مثبت یا منفی 4روز از پریم میگذره سیکلم بین 27 تا 31 روزه اقدام هم نبودم آخه بنظرم ...

عزیزم آزمایش مطمعنه اما اگه اقدام نداشتی دلایل دیگه ای جزبارداری هم داره.اول بگم که تا5روز عق ب وجلو زدن طبیعیه ونمیشه گفت پریودت نامنظمه.بعداز5روزاگرنشدی آزمایش بده اگه منفی بود برو دکتردلیلشوبفهمی

ولی انشالله که بارداری عزیزم.منم واسه بچه اولم بعددوروزتاخیربیبی چکم منفی شد اما بعداز4روزمثبت شد اونم یه هاله ی کمرنگ.انشالله شماهم بارداری.واسه من لقاح دیراتفاق افتاده بود

2706