2737
2734
عنوان

خاطره ي بارداري و زايمانم+ عكس دخترم😊

| مشاهده متن کامل بحث + 2453 بازدید | 120 پست

اوخی عزیزم 

خدا حفظش کنه ایشالا🤗🤗🤗🤗 😍😍😍😍

نه باران میخواهم نه گریه پنهانی،سکوت میکنم نمیخواهم کسی بداند درد دلم را وقتی ک میدانم تو میدانی(: میشه برام دعاکنیدو صلوات بفرستید♥️😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا حفظش کنه گلم. خیلی نازه ماشالله . چ ایده باحالی ازش عکس گرفتی. با اجازه ات میخام اسکرین بگیرم یادم باشه فردا پس فردا اینجوری ازش عکس بگیرم. 

‏واسه یه چایی خور دمای هوا مسخره‌ترین چیز واسه سنجش چایی خوردن یا نخوردنشه، بابا تو اصلا بگو هوا 60درجه اس باید چایی باشه که آدم بخوره حال داشته باشه بلند شه کولرو روشن کنه یا ن؟؟بابام حالش خوبه میگه برو یه لیوان چای بریز الان میچسبه،مشکل پیش میاد میگه یه چای بریز ببینیم چه خاکی باید تو سرمون بریزیم، هیچ اتفاقی نیفتاده میگه دخترم سرپایی یه چای بریز، داره چای میخوره میگه حواستون به سماور باشه ابش خشک نشه، چاییش تموم میشه میگه اخیش چه چسبید یکی دیگم بریز 😩😩😩😩رها کن پدر من . یکی بیاد خونه ما خل میشه،صبحانه میخوریم چای میدیم بعدش،قبل ناهار چای میدیم،بعد ناهار چای میدیم،عصر چای میدیم،قبل شام چای میدیم،بعد شام چای میدیم،یکی هم قبل خواب میدیم مهمون حال کنه😁😁😁نصف شبم بیدار میشن برن دسشویی تو راه بابام از چاییی ک داره میخوره بهشون تعارف میکنه😎😅😁😁😁‏لنتی ترین و خطرناکترین نوع اعتیاد، اعتیاد به چاییه اینجوری که الان داریم از گرما کباب میشیم ولی لیوان چایی دستمونه🤩
2728
انشاءالله بارداري خوبي داشته باشي عزيزم اون دون دونا به خاطر هورموناي بدنته كه اماده ميشن واسه شيرد ...

عزیزم قدم دختر گلت مبارک.منم دوره سختی گذروندم.زایمانم فک نمیکردم سخت باشه با کلی امید رفتم ولی مرررردم.زایمانم سخت شد.چون 38 هفته و 1روز بودم سر بچه تو کانال نبود از 2 سانت ب 7سانت رسیدم ولی بچه پایین نمیومد.

2738

خیلیییی خشکل بود.... از تهه دل میگم خدا دختر نازتون رو براتون ببخشه و به من و همسرمم این نعمت رو عطا کنه...... 

اقدام خیلی استرس زاست ... تو فامیلمون همه ! باردارن و بسلامتی بچه هاشون بکی یکی دارن دنیا میان..... واقعا منم خیلی دلم میخاد... منم گاهی به سرم می زنه یه دو ماهی بیخیال بشم و برم ورزش که هم فشار از روم برداشته بشه و هم ورزش خیلی تاثیر گذاره....

چه قشنگ نوشتی خدا دخترتو حفظ کنه  درد زایمان طبیعی چه جوریه؟ کمر درد میگیره یا به واژن فشار می ...

اصلا درد پريودي نيست

فقط فشااااره🤕

😍دخترممم لِناي مامان خوش اومدي تو زندگيمون😍            😍خدايا دل همه ي منتظراي ني ني رو شاد كن🤲🏻😍
خدا حفظش کنه گلم. خیلی نازه ماشالله . چ ایده باحالی ازش عکس گرفتی. با اجازه ات میخام اسکرین بگیرم یا ...

باشه عزيزم😘

😍دخترممم لِناي مامان خوش اومدي تو زندگيمون😍            😍خدايا دل همه ي منتظراي ني ني رو شاد كن🤲🏻😍
أستارتر چند ساله ازدواج كردم اصلا حس مامان شدن ندارم ولي داستانت خوندم نميدونم چرا يهويي دلم خواس من ...

انشاءالله كه به راحتي باردار شي عزيزم♥️

خیلیییی خشکل بود.... از تهه دل میگم خدا دختر نازتون رو براتون ببخشه و به من و همسرمم این نعمت رو عطا ...

اره عزيزم بيخيال شو تا استرس ازت دور شه و به راحتي باردار شي عزيزم♥️

عزیزم قدم دختر گلت مبارک.منم دوره سختی گذروندم.زایمانم فک نمیکردم سخت باشه با کلی امید رفتم ولی مررر ...

منم از دو سانت يهو شدم ٧ 

ولي پيشرفتم خيلي خوب بود و سريع فول شدم خداروشكر

2706