2726

سلام شب زنده دارای عزیز میخوام اولین قرارمون واستون تعریف کنم که خالی از لطف نیست تا یکم از این داستانهاي غم انگیز فاصله بگیرید و روحيتون شاد بشه همرو از قبل تایپ کردم

سال 85 بود من 14_15سالم اوج بلوغ وجوشاي افتضاح😓 اصلا اعتماد به نفس دوست شدن باکسيو نداشتم يبار اومدم شماره داييمو بگیرم یکی گوشيو برداشت فهمیدم شماره آخر و اشتباه گرفتم فرداش دیدم شمارش افتاد رو گوشی من برداشتم و صحبت کرد منم ندید بدید از صداش خوشم اومد وقتی بیشتر خوشم اومد که فهمیدم خونش قزوين و نميتونه بیاد منو ببینه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

گفتم حرف میزنم وقتم پر میشه دیگه اون 20سالش بود اون موقع هم که از این تلگراما نبود که قیافه همو ببينيم تو توصیف هم دیگه هم من جوشاي صورت موهای صورت و فاکتور میگرفتم می گفتم چشمو ابروم فلان بینیم اينجورو لبم اونطور

زد و عاشق هم دیگه شدیم یعنی عاشقا مثلا اون امتحان داشت من بلند میشدم واسش نماز شب میخوندم که قبول بشه مثل اسگولا تا نزدیکای صبح میرفتم یواشکی تو حموم که مامانمينا صدام و نشنون تا صبح باهم عر ميزديمو گریه ميکرديم تلفنی از دوری هم😣

زد و عاشق هم دیگه شدیم یعنی عاشقا مثلا اون امتحان داشت من بلند میشدم واسش نماز شب میخوندم که قبول بش ...

پوكيدم🤣

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
زد و عاشق هم دیگه شدیم یعنی عاشقا مثلا اون امتحان داشت من بلند میشدم واسش نماز شب میخوندم که قبول بش ...

عر 🤣

امروزی جوری بغلم کن 💑انگار ک فردا میمیرم....فردا چطور ؟فردا جوری بغلم کن انگار ک از مرگ برگشتم😍

چه بامزه 😂 اخه ندیده

همانم كه هستم     نافهميدني مثل هر اتفاق      كافي بود نياكان ديگري داشته باشم تا از لانه ديگري برخيزم                   
2706