2733
2734
عنوان

عمل کیسه صفرا

8067 بازدید | 40 پست

سلام چندماه پیش قفسه سینه ام با پشت کمرم درد میکرد رفتم سونو گفت کیسه صفرات سنگ داره باید عمل کنی ویه کیست مویی هم تو تخمدان چپ دارم هفته بعدی میخوام عمل کنم با روش لاپاروسکوپی اونایی که عمل کردن میشه بگن عملش چطوریه ؟

فامیل ما دو هفته پیش عمل کرد سه تا سوراخ تو شکمش بود فردای عمل مرخص شد بعد سه روز هم درد هاش از بین رفت 

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بر عکس همین امسب تاپیک سنگ صفرا بود.هیچی با لاپراسکوپیه خود عمله که نمفهمی بعدشم درد داره طبیعیه هر عملی باشه درد داده بینارستان دولتی یه شب بعدش نگه نیدارن بعصی خصوصیا همونم نگه نمدارن.بعدشم باد رعایت کنی عدای چرب و سرخ کردنی کمتر بخوری .همین چیز خاصی نیست .صد مرتبه از دردادی خودش بهتره خخ

تو رو خدا پیش هر دکتری نرو و خودتو به عمل نده،ما الان داغدار شدیم،مریضمونو گفتن کیسه صفرا داره،کلا در اوردنش،ولی بعد عمل همش بالا میاورد و تب و لرز خیلی شدید داشت،دوباره بردیم دکتر گفتن انسداد روده ست،باز گفتن رگهای قلبش سیاه شده،الانم از ظهر حالش بد شد گفتن بردیم عملش کردیم،اخرم سره شبی گفتن نفسای اخرشه،دوم نمیاره،برید سیاه بپوشید

امان از این قوم شوهر  اینجا شناساییم کردن واسه همین کاربریم رو با 8 ماه سابقه حضور فعال در سایت پاک کردم و این کاربری جدیدمه  

ولی چون بچه داری باید یکی بیاد پیشت نه بخاطر عمل صفرا هر عملی ادما باهم فرق دارن یکی زود راه میفته و کاراش مبتونه بکنه یکی نه.من مجرد بودم و بیکارم دو هفته خوردم و خابیدم خخخ شما حتما باید یکی بیاد شاید تا چند روز نتونی کار خونه کنی😑

2738
تو رو خدا پیش هر دکتری نرو و خودتو به عمل نده،ما الان داغدار شدیم،مریضمونو گفتن کیسه صفرا داره،کلا د ...

وای نگو 😔😔گناه داره من پیش چند دکتر رفتم خیلی درد دارم چون قصد بارداری هم دارم گفتن عمل کنی باید .من بوشهرم

نمیخوام بترسونمت،خیلی ها هم عمل راحت و خوبی داشتن،ولیییییی خیلی دقت کن تو انتخاب دکتر و بیمارستان،اصلا مریض ما باید دو هفته بعد عمل بستری میبود تا مطمئن شن عفونت نگرفته،ولی یه دکتر دیگه سرخود 3 روز بعد مرخصش کرد

امان از این قوم شوهر  اینجا شناساییم کردن واسه همین کاربریم رو با 8 ماه سابقه حضور فعال در سایت پاک کردم و این کاربری جدیدمه  
ولی چون بچه داری باید یکی بیاد پیشت نه بخاطر عمل صفرا هر عملی ادما باهم فرق دارن یکی زود راه میفته و ...

متاسفانه من نه پدر ندارم نه مادر تو غربتم خواهرشوهرم گفته خودم میام  یه روزش. ولی دکتر گفت دوشب بستری میشی

نمیخوام بترسونمت،خیلی ها هم عمل راحت و خوبی داشتن،ولیییییی خیلی دقت کن تو انتخاب دکتر و بیمارستان،اص ...

والا این دکترو همه تعریف میدن دردم داره روز به روز بیشتر میشه طوری که یکم بلندمیشم سرپا اذیت میشم

وای نگو 😔😔گناه داره من پیش چند دکتر رفتم خیلی درد دارم چون قصد بارداری هم دارم گفتن عمل کنی باید . ...

عزیزم حتنا پیش متخصص برو،اصلا واسه ترخیص عجله نکن،مراقب عفونت باشه،بخدا ما دلمون خونه از سر شبی،ماها که اومدیم خونش لباس مشکی گذاشتیم تو کیفمون،زنش هنوز خبر نداره،4 شبه نخوابیده بود،بهش نگفتیم لاقل یکم بخوابه،قرص خواب خورد و خوابیده

والا این دکترو همه تعریف میدن دردم داره روز به روز بیشتر میشه طوری که یکم بلندمیشم سرپا اذیت میشم

شرایط هر بدن فرق میکنه،انشاالله راحت عمل شی

2706