2733
2739

سلام خانوما 

من بخاطر پریودیهای نامنظم رفتم دکتر ک سونو داخلی کرد گف پولیپ دارم

گفت ک ب جراحی نیاز داره

حالا خیییییییییلی میترسم دست تنها هم هستم

تو شهر غریبم

اونایی ک هیستروسکوپی انجام دادن خیلی درد داره؟؟؟؟

بعدش پریودهام منظم میشه؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه عزیزم درد نداره اگه سایزش بزرگ شده جراحی کن ؛ لاپرا سکوپی 

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤

نه یه بار تخت بغلیم من پانکچر شدم اون پولیپ داشت من حالم خیلی بد بود ولی اون نه گفت فقط انگار دارم پریود میشم ؛ ادم با ادم تحمل دردش فرق داره ؛ زودتر از منم پاشد رفت

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤
2738
صبح برم واسه عمل بعدازظهر مرخص میکنن؟؟

براما که اینطوری بود نمیدونم شاید یه شب بزارن ولی اون خانم زودتر از من مرخص شد بهش گفتن برو دشویی رفت دشویی ، مرخصش کردن ☹