2733
2739
عنوان

کیا عشق دوم بودن؟به ازدواج ختم شد؟

7879 بازدید | 48 پست

دیدم دوسه روزه همش تاپیک عشق اول واز سوز وگدازاش حرف میزنن و تاپیک میزنن

منم گفتم تاپیک بزنم

من عشق دوم شوهرم بودم

عشق اولش خیانت کرد و براحتی رفت شوهر کرد.

شوهرم وقتی به من رسید افسرده وداغان بود ولی به دادش رسیدم ومرهم زخم دلش شدم و باهاش ازدواج کردم و قول دادم تا اخر اخر باهاش بمونم

عشق دوم و آخر بودن بهترین عشق دنیاس😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمیدونم دقیق دومم یا چندمم یا حتا چی ولی همسرم قبل ازدواج یه دوس دختر جدی و ثابت داشت چنتا تعویضی ولی خب واسه ازدواج باهاشون نبود وقتی ما باهم بودیم یکی یکی پر دوستاشو خودم باز کردم 

2738
ولی به نظرم عشق اول هیییو وقت از یاد نمیره

اتفاقات مهم از یاد آدم نميره.... ولی خب گاهی ما فکر میکنیم ی چیزی عشق ولی عشق نیست... 

هر زنی.....برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که..... باشانه انگشت هايش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید:هر جور ک باشی زیبایی 

منو شوهرم هر دو قبلا نامزد عقدی داشتیم که الان هر دو خوشحالیم همو پیدا کردیم و شوهرم میگه اگه نمیدونستم که دخترای دیگه چقدر آنرمالن شاید درین حد قدر تو رو نمیدونستم 😎😎

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

من شوهرم عشق دوم منه، از لجم با عقل و منطق باز ا

انتخابش کردم،و الان واقعا دوسش دارم  

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   

اگر عشق دوم مرد متعهل بودي باز هم اتفاق ميافته يكي ديگه جاي دوم رو مي گيره و ميشه سوم اصلاً به اين مردها نميشه اعتماد كرد مطمئن باش يه ايرادي داشته زنش بهش خيانت كرده اونم به زنش

2706