2703
2553

سلام دوستان امروز رفتم غربالگري ١٢ هفته nb و nt هنوز تيغه بيني تشكيل نشده بود😔😔ازمايش سندرم هم دادم دكتر گفت برا تيغه بيني ١٦ هفته دوباره بيا

خيلي نگرانم كسي مثل من بوده؟؟؟

پیج اینستام و ببینید😍😍‌پر از کارهای خوشگل برا هدیه،منزل ،سالگرد،تولدو....👈@gallery_modern0آخرش صفر هم داره 🤣اينجا بد نوشته ميشه

نگران نباش 

شاید کمی دیرتر تشکیل میشه برای نی نی شما

احتمالا نی نیت یکم خونسرده😜

استرس نگیر که برای بچت خیلی ضرر داره

منو آقامون حالمون خوبه خییییییییلی خوب 😎آرامش این زندگی رو حاضر نیستم با هیچی عوض کنم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

نگران نباش عزیزم انشالله ک تشکیل میشه

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
2714

راحت باش تروخدا ، با خدا ارامش بگير ، به جاريم دكترا ميگفتن بايد سقطش كني مايع امنيوتيش كمه ، دست و پاي بچه ت خشك ميشه ، گوش نكرد يه بچه سالم توپولو هم دنيا أورد . ارام باشي إز همه چي بهتره برأي جنينت ، همه چيو به خود خدا بسپار

گلم احتمالا تاریخ لقاحش دیر بوده.استرس نداشته باش.حتما وقتی هفته۱۶رفتی سونو ریپلای کنو خبر خوشحالی رو بهمون بده😍

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)

ممنونم بچه ها انشالله که تشکیل میشه برام دعا کنید...مطمئنم نی نیم قویه😍😍😍💪💪💪💪

پیج اینستام و ببینید😍😍‌پر از کارهای خوشگل برا هدیه،منزل ،سالگرد،تولدو....👈@gallery_modern0آخرش صفر هم داره 🤣اينجا بد نوشته ميشه