2733
2734

پسرعمم چن روزه تصاف کرده پاش ازسه قسمت شکسته پلاتین گزاشتن ماشینش کلا داغون شده چشمش عمل جراحی شده توبیمارستان بوده که زنشم ١٠روزه زایمان کرده رفته توبیمارستان باهاش بحث کرده ک توالان پات شکسته کی میخادخرجموبده و..... خلاصه بیمارستانوگزاشته بوده روسرش امروز بهمون خبردادن ک پسرعمم مرخص شده واومده خونه ی عمم😐ماهم رفتیم عیادتش ک دیدیم بعله اقاوضعش خرابه وبچشم بغل عممه بعد احوال پرسی عمم گفت ک عروسم بچرو بامامانش اورده گزاشته اینجا وگفته این بچتون واینم پسرتون این پاش شکسته چطور باید خرجمونوبده😨😨😨دلم کلی بحال بچه سوخت همش ١٠روزه که بدنیااومده حالاهم ک مادرش ولش کرده ورفته 😭خیلی ناراحت شدم ب حال بچه اخه اون چ گناهی داره 

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜

بابا این دیگه بعد افسردگی زایمان  پاک زده به سرش

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حتما بباهاش کاری کردن ...وگرنه چراباید بچه ی ده روزه رو بندازه بره

زندگی تجربه شب پره درتاریکی ست    زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت از یاد من وتو برود🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
2728

چقدر بیشعور.برا همچین مادرایی و زنایی باید متاسف شد...تو خوشی ها کنار همسرشه تو سختی ها جاش میزاره.جا اون اقا باشم طلاقش میدم

قد و قامت تو اِقامه را زیبا کرد،وصف رخ تو چکامه را زیبا کرد،بی عشق تو هویت من جعلی بود،نام تو شناسنامه را زیبا کرد.😍
2738
2706