2733
2734

اصفهاني نيستم همينجوري اومدم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
کجاس مطبش؟

مطبش بزرگمهر   چهار راه هشت بهشت  ساختمان سروشه  همراه دوستم که بارداره یه بار رفتم   تو مطب تعریفشو از همه شنیدم  و دوستم و دوتا خواهر شوهراش  و عروسشون اونجا زایمان کردن  وخیلی ها پیش ایشون باردار شده بودن   به جز همه ی اینا  زن دایی مامانم هم مریضش بوده و فوق العاده راضی

از ۱۷ اذر شروع کردم 😍😍😍😍😍دیگه تنبلی بسه
کجاس مطبش عزیزم؟؟جوونه؟؟تکی میفرسته داخل؟؟

اول هشت بهشت ساختمان سارا.اره خیلی خوبه پیر نیست ولی خیلی باتجربست خواهرمم پیش اون زایمان کرد منم هفت هفتمه تازه پیشش پرونده باز کردم اره مریضا باحوصله میبینه ولی خیلی شلوغه اما اول حامله هارامیبینه

گلم منم هنوز دکترمو انتخاب نکردم۵ هفته مه بین اربابی وانصاری وعالیدوست موندم همشونم خوبند تحقیق کردم در باره شون ولی بازم نمیدونم کدومو برم

اگر تونستم تو تاپیکت کمکی بهت بکنم با نظرهام برام دعا کن لطفاتا زندگیم آرامش بگیره🤗زندگی را زندگی کنیم  صلوات برا اینکه دلمون خوش باشه
2706