2737
2739
عنوان

از چیزی که میترسیدم بهش رسیدم

372 بازدید | 29 پست

خانما چیکار کنم توی آشپزخونه ام از این سوسکای ریز دیدم دو سه تا.

چطوری از بین میرن؟

مادری عاشقم که سرچشمه ی عشقم دل دریایی همسرم است...خدارا شکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من شوهرم بنزین ریخت تو همه فاضلابا واسه همیشه رفتن ک رفتن   یععععنییی سوسک بود که از تو فضلابه ...

حالا هم از تو راهآب سینک دیدم داره بیرون میان

مادری عاشقم که سرچشمه ی عشقم دل دریایی همسرم است...خدارا شکر
2738

اوه اوه اين ريزارو ريشه كن نكني تخم گذاري ميكننا....سريع ازبين ببرشون

برو داروخومه خمير سوسك بگير بريز تمااااااااااااااام گوشه خاي ديوار سريع ريشه كن ميشن

بي خيال دنيا و قانوناااااااش  

منم دارم هررررر چی میزنم نمیرن😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

یه سمایی هست قوین

اونام اثر نداره دیگه

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

میدونستی همین سوسکا اگه نباشن کل کره زمینو فاضلاب میگیره؟؟؟؟؟ پس نترس خیلیییی آروم با دمپایی بزن تو سرش بیهوش بشه بندازش بیرون

از یاد برده ای و از یاد برده ام تو را        افسوس که رفته ای و از دست داده ام تورا     ای آرزوی من تو کجایی و من کجا       باور نمی کنم که نمی بینمت تورا     گاهی به یاد تو و چشم بی شرم تو دمی    از خود برون شوم و خواهمت تو را     اشکم روان شود وبغض می کشد    وقتی که یاد آوردم رفتن تو را     لعنت بر این جفای زمانه و تقدیر روزگار    آزرده میکندم هوس دیدن تو را
از کجابگیرم سم سوسک قوی؟

کامن بخر از سوپرمارکت 

همرو میبره

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
2706