2733
2734
عنوان

اخلاق شوهرم طبیعی 🤔🤔

402 بازدید | 30 پست

سلام خانما شوهرم یه اخلاقی داره پیش خانوادش خیلی قربون صدقه ام میره و اگه خطایی کنم اصلا به روش نمیاره و همیشه میگه هر کی به زنم احترام بزاره احترام میبینه از طرف من 

البته دیر به دیر میبینیم خانواده شوهرم رو 

ولی حالا مامانم یا خالم باشن اگه مثلا یه کاری کنم خوشش نیاد میگه این چه وضعشه مامانم بیچاره بعضی اوقات افسوس میخوره یا کلا دعوا راه میندازه نمیدونم  اخلاق این  مرد چیه 

ولی پیش بابام  اصلا چون حساب میبره ازش  

مثلا دیروز نهار مامانم اینا خونمون بودن شوهرم گفت بلند شو نهار بزار گفتم از شام مونده آخه مامانم اینا شب قبلش اینجا بودند زیاد درست کردم مامانم چون سه کوچه فاصله داریم راحتیم باهم گفتم همونو میخوریم داد کشید سرم این چه وضعشه مامانم شوکه شد 

منم رفتم آشپزخونه گفتم چته گفت مهمونن ناسلامتی بلند شو غذا بپز و این گونه بود دعوای ما شروع شد

برای رسیدن به موفقیت هام یه صلوات بفرسین ممنون 

مثلا سر چیزای بیخودی یا چند تا پادری انداختم حموم بشوره  اومده میگه من حمالم بیرون هم کار کنم خونه هم کار کنم حداقل هماهنگ کن بعد خیس کن 

گفتم واااا 

مامانم  ناراحت شد 

بعد شست اومد بیرون ولی من ناراحتم چرا پیش مامان وخالم احتراممو نگه نمیداره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب اخلاقش دستت اومده ازش نظر بخواه یا دفعه بعد تو همچین موقعیتی کاری ک میدونی خوشش میاد انجام بده

بعد ۸ سال هنوز نیومده قربون صدقه اش میری پروو میشه نمیری ناراحت میشه 

نمیدونم نظر میدی میگه این چه وضعشه نمیدی میگه مگه خونه تو نیست 

اصلا ......

موجی ای انگار

میدونی چیه شوهرت مامانیه وقتی پیش خانواده خودشی خیالش راحته وازسر ذوق احترامتو میگیره ولی وقتی میری خونه مامانت اینامیان ازحرص اینکه مامان خودش نیس وفک میکنه تو همش باخانوادتی وباخانواده اوناکمترهستی ازحرص سرت داد میزنه مطمعن باش ازبودن مامانت خونتون خوشحال نیس عقده داره مامانشم باشه خونتون.اخه شوهرمنم همینه ولی خیلی ضعیفترش

2738

چقدر شوهر خوبی داری .خیلیم زرنگه .از شوهرت تو خونه کار نکش خوب گناه داره دیگه چقدر کار کنن مردا .خودت انجام بده .غذای مونده هم میخواستی بزاری برا مامانت خوب بازم حق داشته شوهرت

چارلی چاپلین در آخرین لحظه های عمرش در پاسخ به گفته کشیش، درباره اینکه امیدوارم خداوند روح شما را قرین رحمت کند ...گفت: " چرا نکند؟ هر چه باشد روح من مال خودش است!
2706