2733
2739
عنوان

کسی هست دبی زندگی کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 35 پست
شما دبی زندگی میکنید؟چند تا سوال داشتم

نه عزیزم یکی از بستگانم رفته دبی خواستم بگم بیاره واسم ازونجا اینجا خیلی گرونه

آموزش و خدمات بلیدینگ وهاشور به روش فیبروز بابهترین رنگای اورجینال امریکایی کاشت و اکشتنشن مژه تخفیف ویژه برای نی نی سایتی های عزیز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونایی که دوبی زندگی میکنین چه جوری اونجااایین  من عاشق دوبی ام واقعا دوست دارم بتونم اونجاااا ...

بهتر از ایرانه قطعا

آموزش و خدمات بلیدینگ وهاشور به روش فیبروز بابهترین رنگای اورجینال امریکایی کاشت و اکشتنشن مژه تخفیف ویژه برای نی نی سایتی های عزیز
2731
آره جدی من چند وقت پیش موهام خیلی خشک شده بود یه شامپو گرفتم که توش روغن آرگان داشت واقعا موهامو نجا ...

اسم شامپوت چیع؟

👇👇👇خانما آقایون لیدی  اند جنتلمن نی نی سایتی ها بشنوید و آگاه باشید نام کاربری من جاندیا هستش یه اسم کره ایه تو فیلم پسران برتر از گل تورو خدا فکر بد نکنین 😢😢😢بعدشم خودم میدونم که اسمش گیوم جاندی بود کاربری قبلیم جاندی بود که ترکید مجبور شدم اینو بزارم جاندیاکه سایت قبول کنه😁😁😁😢😢😢😢👆👆👆👆            من به مرگی فکرمیکنم که زندگی هدیه میده....من یک حامی اهدای عضو هستم😍😍تاخدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز؟؟؟................. میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم😍😍😍😍                 درسته بهشت جای خوبیه اما بچه های جهنم همه آشنان😁😁            وای من تنوع امضاهام چه زیاده 😥😥😁😁😁

شنو اهوه هذا الزیت

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
من بازم بین کشواری اطراف بازم دوبی رو ترجیح میدم حتی بیشتر از کانادا و استرالیا مایلم به دبی مهاجرت ...

چه سختی

2738
آره جدی من چند وقت پیش موهام خیلی خشک شده بود یه شامپو گرفتم که توش روغن آرگان داشت واقعا موهامو نجا ...

از دبی؟

ینی چی

شنو هذا الزیت یا اختی 😂😂😂یعنی این روغن برا چیه

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

برای مو خیلی لطیف میکنه

عربی؟

2706