2737
2734

سویق های مختلف هست

کاملش خیلی مقوی هست

خوبه بخورین

البته از جای مطمین بگیر

من سویق کودک به دخترم میدم

سویق سنجد هم به بقیه بچه ها

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من خیلی بیحالم و بی حوصله  هیچکاری حوصلم نمیگیره بکنم  با اینکه کلیم کار هست برای پیشرفت ...

عزیزم‌یویق انواع مختلفی داره

فقط چاق کننده نیس.برای کم خونی و ضعف و خیلی بیماریمای دیگه خوبه

یادت باشه اینجا اصلا جای خوبی نیس واسه خالی کردن عقده هات🤗🤗
خانوما چطوری و با چه روشی به بچه هاتون سویق میدین میخورن ؟ 

دختر من نمیخورد

پنکیک درست میکنم 4 قاشق میریزم توش میخوره خداروشکر

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
2738

سویق جو خوردم واسه دیابت .قند رو میاره پایین لاغرم میکنه

سویق جو و گندم قاطی هم چاق کننده

سویق عدس هم پریود میشدم خونریزی شدید بود یه مدت هر روز خوردم دیگه خوب شد😀

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
مزش چطوریه ؟؟؟چه جوری بهش میدی؟؟؟

مثل کاچی با نبات و آب میزارم دو تا قل بخوره.بد نیست مزه اش.فقط چون مخلوط نخود و سنجد و برنج و گندمه من خودم به خاطر بوی نخودش دوست ندارم.

هیچ غذا یا میوه دیگه ای هم نمیخوره.گاها سیب زمینی سرخ کرده‌

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
سویق جو خوردم واسه دیابت .قند رو میاره پایین لاغرم میکنه سویق جو و گندم قاطی هم چاق کننده سویق عدس ...

منم سویق جو میخورم برا پایین امدن قند ناشتا بارداری

خدایا ممنونم منت به سرم گذاشتی بهم دختر دادی. دل همه منتظرا شاد بشه الهی😍😍
الان سویق خوبه یا قاووت

جفتش خوبه

دکتر گفت دخترت سیستم دفاعی بدنش ضعیفه یکمم عفونت داره اینو داد

این بااون قاووت فرق داره

موادش متفاوته.راضیم ازجفتش

یادت باشه اینجا اصلا جای خوبی نیس واسه خالی کردن عقده هات🤗🤗
2706