2737
2734
عنوان

اخر اشتباهمو كردم

304 بازدید | 10 پست

آخر به شوهرم زنك زدم با وجود اشتباه اون حتى ج زنكمم نداد بابام اينا ميكن ارزششو نداره بفهمن زنك زدم بيجارم ميكنن دلم شوهرمو ميخواد جيكار كنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یکم دور بار ازش منم عقد ک بودم از این کارا زیاد میکردم چون شوهرمو دوس داشتم

ولی پرو شده بود

منم گذاشته بودم ب حساب اینکه بین زن و شوهر این حرفا نیس

ولی خب اون دور برداشته بود

شادی‌های کوچک بیاب خوشی‌‌های کوچک بساز. جوری که بتوانی دوام بیاوری، طوری که زندگی همچنان ارزش زیستن داشته باشد. 

عیب نداره.. شوهر از هرکسی به ادم نزدیکتره.. باهاش اشتی کن.. مگه اشتباهش چی بود؟

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
2738
عیب نداره.. شوهر از هرکسی به ادم نزدیکتره.. باهاش اشتی کن.. مگه اشتباهش چی بود؟

همه ديكه باخبر شدن سر اينكه بابام به من زمين داده بود ميكفت كمه بعدشم با بابام دعوا كرد و حرف بد زد 

شوهر عزیزه ولی هیچ کی تو دنیا جای پدر مادرو نمیگیره هیچ وقت هیچ وقت بخاطر شوهر پا روی پدر و مادرت نذار من شوهرم هزار تا مشکل با برادرم داشت تو رو هم وایسادن من کنار شوهرم زندگی میکردم ولی تو بدترین روزا پشت خانوادمو خالی نکردم شوهرم تهدیدم میکرد نباید بری خونه پدرت گفتم من میرم اگه ازشون دلخوری تو نیا باهاش بحث نمیکردم بی محبتی نمیکردم ولی کنار خانوادمم بودم تا به مرور زمان درست شد ولی اگه قرار به انتخاب بود قطعا انتخابم پدر و مادرم بودن اگه ازشون بگذری همین شوهر پدرتو در میاره بد جوری پشیمون میشی

شوهر عزیزه ولی هیچ کی تو دنیا جای پدر مادرو نمیگیره هیچ وقت هیچ وقت بخاطر شوهر پا روی پدر و مادرت نذ ...

ميدونم حق با شماست منم هركز اينكارو نكردم الانم بخاطر بدرم قهر كردم ولي فكر نميكردم شوهرم اينهمه مدت حتى سراغ من و بسرمو نكيره نكران زندكيمم دلم خيلي كرفته عاشق شوهر و زندكيم بودم نميخوام بسرم اواره شه