2410
2553
عنوان

زیاد بودن آب دهان از دو ماهگی

51 بازدید | 6 پست

لطفا راهنمایی کنین پسرم پنج ماهشه و از وقتی خیلی کوچولو بود آب دهانش میریزه یه بار بردم دکی گفت واسه کولیکشه وقتی هم کولیکش بهتر شد بازم اب دهنش میاد الان دو ماهه همه میگن میخاد دندون در بیاره اما خبری نیست تمام لباساش خیسه پیش بندم دوست نداره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر من هم همین جور بود نه ماهگی دندون در اورد ، یقه تمام لباساش خیس بود از اخرای شیش ماهگی خوب شد خودم حس میکنم از وقتی غذا خور شد خوب شد ، بعضی روزا یه کم آبجوش نبات بهش بده ببین بهتر نمیشه اگه شیر خودتو میخوره ، خودت چیزای گرم بخور 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
2720
پسر من هم همین جور بود نه ماهگی دندون در اورد ، یقه تمام لباساش خیس بود از اخرای شیش ماهگی خوب شد خو ...

پس سردیش کرده طفلکم شیر خودمو میخوره حتما گرمی میخورم از این به بعد ممنون عزیزم 

پس سردیش کرده طفلکم شیر خودمو میخوره حتما گرمی میخورم از این به بعد ممنون عزیزم 

احتمالا اره یه مدت گرمی بخور بهش اب نبات بده من بهش دادم قطع نشد ولی کمتر شد ، اگه بهش حریره میدی با نبات شیرینش کن ، خواهش میکنم گلم

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به