2726
عنوان

چند نفر اصفهانی آنلاینن

559 بازدید | 157 پست

به سوال منم جواب بدید دکترنفیسه انصاری میشناسین

اگر تونستم تو تاپیکت کمکی بهت بکنم با نظرهام برام دعا کن لطفاتا زندگیم آرامش بگیره🤗زندگی را زندگی کنیم  صلوات برا اینکه دلمون خوش باشه
عسکریه؟

سلاااام جواب ازمایشتون اماده شد ؟

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من نمیشناسم😐😐😐

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2728
سلام میشناسم خیلی صبوره

خوش اخلاقه سزارینش کارش خوبه؟

اگر تونستم تو تاپیکت کمکی بهت بکنم با نظرهام برام دعا کن لطفاتا زندگیم آرامش بگیره🤗زندگی را زندگی کنیم  صلوات برا اینکه دلمون خوش باشه
سلام نهههههه ساعت ۵.دل تو دلم نیس😢😢😢

وای چقدردیر....من امروز ده رفتم دادم

گفتندواماده میشه

الانم چون ازمایشگاه بهم دورهگفتم میشینمتااماده بشه

مجبورم تا دوبشینم😐😐😐😐ای کاش منفی نباشه ضایع بشم

انشاالله که مثبته نگران نباش

وای چقدردیر....من امروز ده رفتم دادم گفتندواماده میشه الانم چون ازمایشگاه بهم دورهگفتم میشینمتااما ...

اخه منه احمق دیروز هول بودم همه جا بسته بود رفتم بیمارستاتن اونم گفت فردا عصر اماده میشه.اگه امروز میرفتم تا الان جواب داده بودن بهم.

هی میترسم نکنه منفی باشه جلو شوهرم آبروم میره

💖
بله من پیش ایشون سزارین شدم عالیه بسیار با اخلاق و مومن و کار بلد

طبیعیش هم حوبه؟

2706