2733
2734

ببین اگه غصه هایی که در گذشته خوردی اذیتت میکنه و بلاهایی که سرت اومده باید خوشی های الانتو جایگزینش کنی

و اگه حسرت گذشته رو میخوری باید سختی هایی که داشتی رو یاد ت بیاد و جایگزین کنی.

یه برگه بردار سمت راست سه تا موضوع که یادت میاد بیشتر رو بنویس و هرکدومو با فلش پرررنگ به خط روبرو که سه تا از خوشیهای الانتو نوشتی وصل کن 

یه مد به این برگه نگاه کن و اونو ثبت کن تو ذهنت

بعد تمام اون سختی ها رو تو ذهنت بریز توی یه توپ بزرگ . اگه میخای خودشو هم بنداز 

بعد تو ذهنت اون توپو فشارش بده اونقدرررر که کوچیک بشه اندازه یه لوبیا و بعد منفجر بشه.

بلافاصله یه تصویر مثبت که دوسش داری از زندگی الانت یا ارزوهات جایگزین کن.

هربار که یاد گذشته افتادی این له کردن توپ و تصویر ذهنی  و اون فلش خورن ازسختی ها به خوشی ها رو تکرار کن 

فقط توی ذهنت و بلافاصله 

نه اینکه یه ساعت فکر کنی و بعد یادش بیفتی

فکرت مقاومت میکنه که برگرده اما نذار. بکشش همونجا تو همون تصویر مثبت 

بعد رام میشه و باقی میمونه همونجا 

سوار گمشده را از میان راه گرفتی... چه ساده صید خودت را به یک نگاه گرفتی  که گفته کشتی نوحی؟ تو مهربانتر از اویی...که حر بدشده را هم تو درپناه گرفتی چنان به سینه فشردی مراکه جزتو اگر بود...حسین فاطمه!میگفتم اشتباه گرفتی

اینو تو یه کتاب خوندم و رو خودم اجرا کردم چندسال پیش و جواب هم داد

عالیه

امیدوارم کمکت کنه

سوار گمشده را از میان راه گرفتی... چه ساده صید خودت را به یک نگاه گرفتی  که گفته کشتی نوحی؟ تو مهربانتر از اویی...که حر بدشده را هم تو درپناه گرفتی چنان به سینه فشردی مراکه جزتو اگر بود...حسین فاطمه!میگفتم اشتباه گرفتی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین اگه غصه هایی که در گذشته خوردی اذیتت میکنه و بلاهایی که سرت اومده باید خوشی های الانتو جایگزینش ...

ممنون دوست خوبم از راهنمایی های خوبت حتما امتحان میکنم خوشی های الانم کم نیست ی دختر ناز ی شوهر خوب توکل ب خدا

ان شاالله عزیزم

2731